Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hasonló sorozatok, mint:...

Hasonló sorozatok, mint: Miraculous és Henry Danger?

Figyelt kérdés
Sorozat, nem film.

2017. dec. 10. 14:02
 1/5 N4K4i ***** válasza:
100%

Ha láttad az Így neveld a sárkányod filmet (és tetszett is), akkor ajánlom a sorozatját, a Sárkányokat. Nagyon jól kiegészíti a filmet.

Ezenkívül még a Csillag kontra Gonosz erők sem rossz.

2018. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőt ismerem, de nem pont ilyenre gondoltam. :D Azért köszi!
2018. febr. 1. 16:21
 3/5 N4K4i ***** válasza:
100%
Ha esetleg tudsz angolul, akkor ajánlom a Trollhunters című sorozatot. Az első évada talán fent van magyar felirattal. Utólag rájöttem, hogy milyen szempont alapján keresel sorozatot, és ez nagyjából teljesíti. Arról szól, hogy van a főszereplő, Jim, és talál egy amulettet, és ő lesz a trollvadász. És amellett, hogy iskolába járt, meg kell védenie a trollokat, akikről senki sem tud. Én nagyon ajánlom, teljesen mást adott, mint amit hittem, természetesen jó értelemben.
2018. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ami hasonló a Miraculous-höz az a Vadmacska kommandó ( nem mostani) de én imadtam és a Sailor Moon is jó nagyon.
2018. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Thunderman család. Ha még nem láttad ajánlom, sok poén van benne, ha figyelsz.
2019. okt. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!