Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nickelodeonon csak en tudnam...

Nickelodeonon csak en tudnam elhanyni magamat azon a hernyos vagy nem tudom milyen musoron amiben csatornaban lakik egy piros es egy sarga hernyo?

Figyelt kérdés
Undoritoak bakker..Egymas szajaba finganak meg lehanyjak egymast..Undorito szar az egesz,nincsen semmi ertelme..

2017. dec. 10. 16:17
 1/4 anonim válasza:
100%
Undorító. Egyszer megnéztem egy részt és a sárga hernyó éppen feldugta magának a piros hernyó fülét. Nem viccelek, tényleg így volt.
2017. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom! Nem elég, hogy undorító, hanem hangos is.
2017. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát elég elszomoritó hogy mire nem képesek de ilyeneket hogy felnyomja magát tiszta undotitó
2018. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez melyik műsor? Nekem semmi ilyesmi nem ugrik be (mondjuk már 2-3 éve nem is nézek Nicket, így nem nagyon vagyok tisztába a mai műsoraikkal).
2018. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!