Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miről szól ez az Éjjel Nappal...

Miről szól ez az Éjjel Nappal Budapest? Barátnőm folyton azt nézni, és jó lenne tudni ha szóba jön.

Figyelt kérdés
A mostani részekben kinek kell szurkolni vagy mi ez? A jó pasik miatt nézi barátnőm?
2017. dec. 19. 20:44
 1/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
71%

Nah majd jön a sok "Kultur tvző" meg "én nem nézek tv-t" megmondó ember jól beszólni...

Igazából szerintem nincs az, hogy szurkolni kell valakinek, és azért utálják sokan, mert a "nagy hungárise valóságot" mutatja be csak sokan nem akarják belátni....értelmezhetetlen párkapcsolatok, mérhetetlen buta, ész nélküli pár összejövések szétmenések, viszont minden karakternek van pár jó sztorija, és szépen kifigurázza sokszor mindkét nem dolgait...

2017. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nők és férfiak, illetve ócska stricik és nyílvános k-k, mindenki mindenkivel, alkohol, munka semmi, megélünk anélkül is, erkölcs semmilyen szinten. Nézze a hóhér és a sarki prosti, nekik való, az 50-s IQ-val. Ha ennyire imádja a barátnőd, ő se jobb ennél. Nyílván nem egyetemi tanszéken dolgozik, megelégszik a havonta máshol vagyok pultos munkával.
2017. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
56%
Szegény ketteske is tipikus példája annak amit írtam :DDD
2017. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem nézi :D Az egyik csajszi pont azért sír, mert a műtéte miatt vége a karrierjének, és dolgozni sem tud így. Egy másik munkát keres, de nem jön neki össze... Két srác igaz, hogy hülyeségeket talál ki, de ők szinte minden részben csakxa munkáról beszélnek. Egyetlen egy karakterről nem tudom megmondani, hogy miből él, az pedig a Lali :D A tőbbiek (a Teón kivül) mind dolgoznak. Van pultos is, van vezető beosztottságú is. Szóval előbb nézd végig a sorozatot, aztán beszélj róla!
2017. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3/4

Nos dörrentős Jancsika te is tipikus példája vagy a saját példádnak. Öngól.

2018. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen Joe a szerelmi bánatában eldob mindent és lemenekül vidékre. Nem érdekli, mi lesz a barátaival. A nagy pozitiv hős! Persze Gabika se más, mióta gazdag, ez is kíméletlen lett. Lalika félbolond, szerencsétlen. A nőkről nincs mit mondani...
2018. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!