Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csajok, szilikon nem ettől...

Csajok, szilikon nem ettől lessz a paradicsom. Benne lessz a régi Catalina? (CvillaLoboss)

Figyelt kérdés
Sajnos tvn nem néztem, így neten keztem el nézni, már a 20. Résznél tartok. Benne lessz ebben az évadban a régi Catalina? A 2008-as évadot is csak ő végette néztem. Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. jan. 11. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de csak az utolsó részben.
2018. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az éved hány részes?
2018. jan. 14. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
90, viszont ez az évad után is lesz egy, ami 87 részes és abban már az elejétől benne lesz.
2018. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a következő epízód mikor lessz magyar szinkronnal? Vagy még ezt nem lehet tudni?
2018. jan. 16. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem, a tv-ben mégcsak az 55. rész felé tartanak.
2018. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
jó ez a folytatás is, bár szerintem Catalina szerepére egy fiatalabb színésznőt kellet volna találni, 32 évesen egy 15 majd egy 18 éves lány szerepéhez ő már korban nem illeszkedik a szerepéhez, Carmen Villalobos az elődben 24 évesen játszotta el a szintén hasonló korú lány szerepét, és ő akkor egyáltalán nem látszott 24 évesnek, hozzá illett a kamasz-tini lány szerepe, én Carolina Gaitán helyett egy fiatalabb lányt választottam volna a fiatalabb Catalina szerepére, amúgy meg kár hogy Carmen Villalobosnak több remek sorozatát nem mutatták be, a Szívek Iskolájahoz több hasonló sorozatokban sokkal szívesebben megnéztem volna, mert azok a szerepek sokkal jobban állnak neki, én úgy gondolom hogy nagyon jó színésznő, és nagyon jól eljátssza Catalina szerepét az elődben, csak nem illik hozzá, sokkal inkább illik hozzá az aranyos, kedves lány szerepe, a Szalamandra meg egy olyan sorozat, ahol a Magyar hangja nem illik Carmen Villaloboshoz, nem is értem hogy ott is miért nem Sánta Annamária lett a hangja, vagy Bogdányi Titanilla de amúgy Roatis Andi hangja is illene hozzá, vagy még Vadász Bea hangja, amúgy jó lenne őt még több fő szerpben látni a jövőben, amit le is szinkronizálnak.
2018. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocs de a Szalamandrában Sánta Annamária volt, de valahogy nem olyan volt mint volt 2008-ban Catalina magyarhangja ként.
2018. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!