Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szeintetek a Stranger things...

Szeintetek a Stranger things ben a Will Byers meleg?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán voltak erre utaló jelek, de arra sem, hogy hetero. Szóval gondolom ezt az írók még alakíthatják.
2018. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne meleg? :D
2018. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak olyan jelenetek amikor az anyja mondja a rendorfonoknek h lehet h meleg volt
2018. jan. 25. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal az apja piszkálta, merthogy különc gyerek.
2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Katarina Cosgrove válasza:
IGEN.marmint szerintem igen.Nezetek a tenyeket:mind a 3 fiunak lett baratnoe csak neki nem es o meg helyesebb mint Lucas vagy Dustin
2020. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 benceking10100 válasza:
Szerintem igen, többször is utalás volt rá pl. Volt hogy azt mondta Mike hogy nem én tehetek róla hogy nem szereted a lányokat meg mondja will valamikor hogy én nem leszek szerelmes
2020. júl. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mikor az anyukája mondta Hoppernek hogy az apja szerint meleg, meg mikor Mike mondta hogy "nem az én hibám hogy nem csíped a lányokat" meg az első évadban az osztálytársai is említették (nem is egyszer)

Így ez arra enged következtetni hogy igen, Will meleg

2020. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több utalás is volt erre a sorozatban, az egyik már rögtön az első részben, mikor Joyce Hopperrel beszélgetett és elmondta neki hogy Will egy érzékeny gyerek, apja szerint pedig “b*zi”. A szemét Troy is mindig ezzel gúnyolta, aztán Mike és Will vitája... ám nem csak ennyi. Minden srácnak lett barátnője, Dustin és Suzie még távkapcsolatban is jól megvoltak, neki azonban nem lett szerelme (legalábbis nincs róla szó, ám szerintem legbelül Mike iránt mindig is többet érzett mint barátság... Byler fan vagyok:D) amit az anyjának szóvá is tett. Állítása szerint ő sose lesz szerelmes. Na, persze:)

Emelett számos apró jelenet van a sorozatban amit hogyha megfigyelünk, csak erősítjük azt az állítást, miszerint karakterünk meleg. Olykor, amikor Mike és Will egymáshoz közel állnak, vagy

a màsik mellett ülnek, látható hogy Will Mike ajkait vagy szemeit nézi. Joyce a második évad végén úgy próbálta felébreszteni fia valódi énjét, hogy beszélt neki a rajzolásról és arról, hogy Will mennyire szereti a színeket (plusz a “rainbow ship” nevezetű rajzal :D), emellett hallottam olyat is hogy Dufferék azért írták Robint leszbikusnak, hogy megnézzék, a rajongók hogyan reagálnak egy meleg karakterre.

BÓNUSZ: a lánynak, akivel Will táncolt a snowball-on, egy szivárvány színű, szivecskés csat volt a hajában.


Ugyan Noah tagadta a karaktere homoszexualitását, én úgy gondolom hogy láthatunk esélyt az állítása ellenkezőjére, hiszen Hopperről is azt mondta az elején David hogy meghalt, azonban pár hónapja kaptunk előzetest, miszerint szeretett rendőrfőnökünk a szovjet bázison esett fogsába.

Amennyiben igaz amit Noah nemrég nyilatkozott és Willnek a negyedik évadban saját története lesz, én ilyesmire számítok :) bár semmi sem biztos.

A kérdésre válaszolva igen, szerintem meleg❤️

2020. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!