Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amikor a zenei tehetségkutatók...

Amikor a zenei tehetségkutatókban előzetes casting van, mit mondanak a résztvevőknek?

Figyelt kérdés
A zenei tehetségkutatókban nyilván van egy előcasting, ellenőrzik, kit szerepeltetnek a műsorukban. Azt is sokan mondják, hogy a vicceseket direkt tovább engedik. Szerintem ez csak akkor baj, ha az illetőkkel elhitetik, hogy jók. Arra vagyok kíváncsi, hátha valaki tudja, hogy ezeknek az embereknek azt mondják, hogy jól énekelnek, és biztatják is őket? Vagy csak ellenőrzik, hogy nem fognak-e náci dalokat énekelni,és ennyi.
2018. febr. 19. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Kiértesítik azokat, akik mehetnek a következő fordulóra és kész.
2018. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki önként megy azt a zsűri minősíti . Mindegy milyen meg mit tart magáról . A felhajtó csoport keres facen egyéb helyeken embereket behízelegve stb . Énekelhet szavalhat bármit vagy kivágják vagy leadják kisípolva.
2018. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ők nem szakmai zsűri, és nem is állítják azt magukról. Vagy zenei szakemberek?
2018. febr. 19. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!