Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Voltron című sorozatot...

A Voltron című sorozatot szeretném lefordítani. Mi a legegyszerűbb program feliratozáshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon nem értek a technikához, úgyhogy valami kezdő, egyzerű progit írjatok. Elegem van már, hogy tavaly nyár óta csak 4 rész van fent belőle indavideón és a barátaim így nem hajlandóak végignézni :D Ez volt a kellő motiváció, hogy nekiüljek és fan-t faragjak belőlük. Esetleeeeeg, ha valaki ért a feliratozáshoz és összefogna velem, az igazán awesome lenne :)

#sorozat #anime #manga #Yaoi #Keith #Lance Armstrong #legendary defender #Allura #Lotor
2018. febr. 23. 23:35
 1/7 A kérdező kommentje:
A Lance tag mellé automatán betette az Armstrongot xd Sírok.
2018. febr. 23. 23:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb beszerezni az angol feliratot és abban átírni a szöveget. Akkor jó esetben nem kell foglalkozni az időzítésekkel. A legtöbb feliratfájl sima szövegszerkesztővel módosítható.
2018. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aegisub. Ingyenes és könnyen kezelhető.
2018. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

ÚRISTEEENN *^*

lowkey azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen magyar, aki ismeri és szereti >< najó, tudom, hogy nem, de tényleg nem találok olyanokat, akik szeretik:'(( mondjuk még én is csak a második évadnál tartok:'((

Egyébként én is az angol felirat fájlt szoktam magyarra fordítani^^

((Oké, elég off meg felesleges a válaszom, de muszáj volt kiadnom magamból a fangirl attackomat xD))

2018. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha valóban lefordítod én istenként foglak imádni és tisztelni téged.*w* A kezdete óta nézem és bár az ötödik évadot a napokban fejeztem be, nagyon sajnálom, hogy alig 5 részt fordítottak csak le, mert így Magyarországon alig ismerik, pedig ez a sorozat igazán megérdemelne egy nagyobb hazai rajongótábort is.
2018. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy ideig lektorkodtam. Az Aegisub nevű programot használtuk, ebből van magyar is, és anime részeket a nyaa.si - ről töltöttünk le.


A sorozattal pedig én is régóta szemezek, olyan fanartok jönnek velem szemben sokszor, hogy úgy érzem, hogy azok mellett szexuális életre sincs szükségem XD Én is örülnék, hogyha megtudnám nézni magyar felirattal és szerintem még sokan mások is.

2018. márc. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!