Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szeretitek a Lannistereket?...

Ti szeretitek a Lannistereket? (Trónok Harca)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 21:18
 1/6 anonim válasza:
Én személy szerint igen :D Oké, persze elég sok “gonoszságot” le műveltek, de filmekbe/sorozatokba kell az ilyen. Mondjuk azért Joffrey-t (és Ramsey-t) az egész világ egyhangúan utalja szerintem xd
2018. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tywin-t pl igen
2018. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cersei-ért rajongok a karaktere miatt.

Tyriont szintén csípem és legalább jó is.

Jaime-t most mióta kezd észhez térni úgymond s látja hogy Cersei milyen elvetemült, kezdem bírni.

De amúgy nem vagyok lannister rajongó :)) messze sem. Akkor mar inkabb a Targaryen és a Stark ház ;)

2018. ápr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Svetlana20 válasza:

Nekem a Lannisterek a kedvenceim, annak ellenére hogy ők vannak kikiáltva “gonosznak”.

Cersei karaktere az egyik legjobb, mondjuk én mindigis imádtam az olyan karaktereket akikben főként a becs és hatalomvágy buzog.

Továbbá ha ilyen testvérem lenne mint Jamie hat lehet én is inkább vele fekudnek össze mint Roberttel.

2018. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Személyszerint nekem is a Lannister a kedvenc házam, annak ellenére, hogy én is utáltam Joffreyt, Cerseit meg ki nem állhatom. Azonban imádom Jaimet és Tyriont, valamint lehet, hogy ez nincs rendjén, de én imádom a Lannisterek “egyheti zsebpénzenből meg tudnám venni az egész házad” felfogását.
2018. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Targaryenek a kedvenc. Végülis õk a jogos uralkodók.
2019. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!