Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a régi német gyerekműsor?

Mi ez a régi német gyerekműsor?

Figyelt kérdés

Kb.18-20 évvel ezelőtt, amikor csak parabola antennánk volt, minden csatorna németül volt meg. Akkoriban volt egy nagyon jó gyerekműsor, egy férfi vezette. Kreatív dolgokat csinált benne, de amire nagyon emlékszem és ezért szeretném megtalálni: volt egy raktár, meg ilyen-olyan berendezett szoba, ahonnan szines tárgyakat vett el, majd általában egy mezőre a zöld fűre letette őket és egyben nézve egy elég részletes, hatalmas képet alkotott. Folyamatosan vette felülről egy kamerea, és ha jól emlékszem picit gyorsítva játszották le. Mutatták, hogy mit vesz el (a legkülönfélébb dolgokat: lufi, vázák, ceruzák...), majd azt, hogy hova teszi le és hogyan rendezi. Mutatták felülről is. És talán valami Art volt a címében...?

Valakinek ismerős?



2018. ápr. 23. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Art Attack esetleg? Eredetileg angol, de Németországban és Ausztriában is sugározták.
2018. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te jó ég, tényleg ez az! Köszönöm :)

Ez még jobb, mint amire emlékeztem. Ráadásul Disney. Ma miért nincs hasonló műsor? (Vagy van? )

2018. ápr. 23. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :) Nézegess gyerekcsatornákat, mert vannak még, csak azt nem tudom, hogy színvonalban milyenek, de hát egy ilyen sorozatot csak nem tudnak elrontani. Ízelítőnek: [link]
2018. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szinte csak gyerekműsorokat nézünk (van egy kétévesem). De ehhez minőségben egyik sem fogható. Imádja a life-hack kreatív videókat, ma megmutatom neki az Art Attackot, szerintem imádni fogja. Az m2-n szokott menni a hetedhét kaland, az még egy egész jó műsor, de ez a színvonal valahol rég elcsúszott, azt veszem észre. ... :(
2018. ápr. 24. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Artzooka, Cbeebies-ről a Mister Maker, ami ilyen jellegű, YouTube-on vannak pár perces mini videók, meg rendes részek is. Az I Can Cook se néz ki rosszul, csak ott mással kell alkotni :D Nem tudom, hogy van-e ilyen magyar műsor, de Stahl Konyhája talán kárpótlás, ez az egy ami beugrott, ahol gyerekeket is láttam bevonva a főzésbe és magyar.
2018. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!