Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket nem idegesít a tv-ben...

Agocsbenedek kérdése:

Titeket nem idegesít a tv-ben ez a sok gyógyszer reklám?

Figyelt kérdés

Hát én már ideges vagyok tőlük! (Tudjátok, körömgomba, stb.)


Legalább más reklámok jöhetnének...



2018. júl. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem, mivel nem nézek tévét. De amikor néztem, akkor mérhetetlenül idegesített. Lényegében a folyamatos reklámözönt időnként megszakították néhány 15 perces filmrészlettel. És 2 dolog kimondottan felháborító. Az egyik a sulykolás. Nem elég 2x leadni egy bizonyos reklámot, hanem 50x kell végignézni, hogy jól berögzüljön, és ha akarod, se tudd elfelejteni. A másik amikor szombat-vasárnap MÉG TÖBBET nyomatják. Pedig az ember inkább nézne valami mesét, filmet, vagy ismeretterjesztőt. Én még pl LEGO reklámot is szívesen néztem volna, de gyógyszerreklámot nem! Nem szeretem amikor mossák az agyamat, úgyhogy leszoktam a tévézésről.
2018. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legalább lehet tudni, hogy milyen élet vár az emberekre! lesz majd körömgomba, haspuffadás, narancsbőr, száraz haj, fejfájás, stressz, stb..
2018. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem nézek tévét.
2018. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer leadták az Assassin's Creed 4 reklámját is mikor megjelent. De tavaly az Origins reklámját egyszer se adták le! :(
2018. júl. 15. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Idegesít, ilyenkor máshova kapcsolok, vagy kimegyek addig csinálok valamit.Én nézek tv-t, de megválogatom mit.Sajnos ez az egy szórakozásom van, hogy este a nehéz munka után lefekszem, és míg el nem alszok, tv-t nézek.

Legtöbbször felvett filmet kapcsolok be, azon nincs reklám.

Én azon csodálkozom, azt hiszik a gyógyszergyártók, hogy itt minden embernek székrekedése,hasmenése, puffadása, körömgombája, prosztatabántalmai, hüvelygombája van? Mert ezekre kínálnak gyógyszert leginkább.

2018. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden reklám idegesít, de baromira.
2018. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!