Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tehetségkutató műsor?

Tehetségkutató műsor?

Figyelt kérdés

Keresek egy tehetségkutató műsort. Vagy japán vagy koreai volt, sajnos arra már nem emlékszem.

A lényege az volt, hogy olyan sztárokat válogattak be, akik hiába benne vannak már az iparban, mégsem debütálhattak, vagy épp debütáltak de nem lettek népszerűek. Aki megnyeri a műsort, az pedig automatikusan depütálhat és népszerűsödhet. Ha jól emlékszem tavaly még csak az első része lett lefordítva. Valakinek ismerős a címe?



2018. júl. 23. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem beválogatták őket, hanem szimplán jelentkeztek. És nem csak olyanok akik nem lettek népszerűek. Olyanok is voltak akik egész jól befutottak, de valami miatt ki kellett lépjenek. Vagy ha még mindig benne is vannak a csapatban, de szeretnének egyedüliként is ismertek lenni.

Jelentkezett oda volt SPICA tag, APRIL tag, a komplett Good Day, Unpretty Rapstar résztvevők, U-KISS tagok, Dalshabet tagok, T-ara tag, Laboum tag, Sonamoo tag, Tiny G tag, Hello Venus tag, komplett Topp Dogg.

És most csak párat válogattam ki így emlékezetből. Úgyhogy voltak ott olyanok is akik szépen befutottak :)


A műsor címe:

The Unit


Rain indította el az egészet, ő volt végig a főember. A zsűri tagok Rain, Hyuna, Hyunah, Taemin, San E, Chiyeul.

2018. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megtaláltam. A Mix Nine volt. ^^

A The Unit sem hangzik rosszul, szerintem még ma elkezdem nézni.

2018. júl. 31. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!