Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Amy Schumer-...

Mi a véleményetek Amy Schumer-ről, és a műsoráról a Comedy Centralon?

Figyelt kérdés

[link]


Nemtom nektek tetszik-e, szerintem kicsit hasonló mint a Sarah Silverman-es sorozat, csak még azt is alulmúlja. Nemtom komolyan hogy ez kinek vicces, szerintem gusztustalan, irritáló, és biztos amerikában ez humoros, de itt szerintem nem. Hála Istennek a Sarah Silverman-t anno levették, mert az is botrányosan rossz volt. De úgy összességében az amerikai humornak ez a része Louis CK-vel, stand-uppal, Silvermannel együtt számomra értékelhetetlen. Egy jót nevetni nem sikerült még egyiken sem. A hivatalból is mit csináltak? Nulla az eredeti, angol verzióhoz képest.

Ott a South Park meg a Family Guy. Tele jobbnál jobb poénokkal, de ezek... Aztán ott a Roast. Szegény Showder klubosoknak se sikerült igazán, de az eredeti... Égessük le Justin Biebert? Meg Donald Trump-ot? Egyik sem szólt másról mint undorító pocskondiázásról és alázásról amit egyáltalán nem vicces formában csináltak. Justin Biebert ki nem állhatom, de még rajta se tudtam nevetni olyan gyengék voltak.



Office (angol) The Extras, Respectable, Little Britain, Mr. Bean., Ricky Gervais, David Walliams, stb. ők a kedvenceim, de szerintem a Magyarok az űrben is nagyon jól átültette ezt a fajta humort. Hozzájuk képest a hasonló amerikai műsorok kalap sz.t nem érnek.


Szerintetek?

Nem várom hogy egyetértsetek csak kíváncsi vagyok, mit gondoltok és aki szereti Schumert, Silvermant meg a többieket mesélje el nekem, mi a jó benne :) Hátha megértem :D



2018. aug. 14. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
láttam a bemutatóját! elég is volt!
2018. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dolog amivel nem értek egyet, az az Office. Az amierikai, Steve Carelles Office-nál viccesebb sorozatot még életemben nem láttam. :D
2018. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amy Schumer-t mint humoristát ismerem. A műsorát nem láttam. Sarah Silverman műsorát szeretem (annak ellenére, hogy eléggé beteg és gyerekes). Viszont mint humoristát nem bírom. Amy-t sem bírom humoristaként.
2018. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom elkapcsoltatta annál a résznél velem, mikor a nőgyógyász székben ülve Amy ráhányt a nőgyógyászra, pedig én még néztem volna!
2019. dec. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!