Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudnám megnézni a tv2...

Hol tudnám megnézni a tv2 régi ajánlóit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy furcsán hangzik a kérdés de régebben a tv2 weboldalán meg lehetett nézni régebbi ajánlókat. Azt hiszem hogy 2008-tól napjainking lehetett. Viszont most már csak 1 hétig lehet megtekinteni az ilyesféle videókat. És a régebbieket már letörölték. Létezik olyan oldal ahol fennt van az összes ajánló? Nekem igazából 2009 és 2012 közöttiek kellenének. Köszi a válaszokat előre is!

2018. aug. 28. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Videókat nem tudok, csak műsort.


Lehet, hogy másutt is, de itt 2005. január 1-től lehet megnézni a műsorokat, és a műsorra kattintva, ismertetőt is: [link] De, ha a pl. egy filmnél nem találsz ismertetőt, akkor a [link] oldalon nagy eséllyel találsz. Esetleges, hogy melyikhez van videó.


Vannak film trailer (előzetes) gyűjtemény oldalak, amelyeken a műsorban megtalált filmekről láthatsz rövid videókat. Többnyire angol nyelvűek, és az eredeti filmcímmel lehet keresni, de a műsorrészletezésben ott szokott lenni az eredeti cím is. A filmkatalógusnál biztosan így van. Nincs tapasztalatom, hogy melyik ilyen oldal a legnagyobb kínálatú, mert csak a műsorismertetők szövegeit szoktam elolvasni, illetve a stáblistát.


A [link] használata:

1.) Baloldalon a tetszés szerinti csatornára kattintasz (TV csatornák feliratú legördülő menü).

2.) Szintén baloldalon, feljebb, van egy naptár kép. Fölé húzva az egeret, megnyílik egy ablak. Ott kiválasztod az évet, hónapot, napot. Azzal a nappal kezdődően, hét napi műsor látható.


Remélem, kapsz az igényednek közvetlenül megfelelő választ; döcögősen és munkával, ez is működik.

2018. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!