Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legmorbidabb, legelme...

Melyik a legmorbidabb, legelmebetegebb évad az Amerikai Horror Storyból a 2. évad után?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a 2. évad a legbetegebb, eddig még csak azt láttam. A legbetegebb évadoktól szeretnék haladni a leglightosabbig, leírnátok sorban az évadokat csökkenő sorrendben a legbetegebbtől a legenyhébbig?

2018. okt. 6. 23:07
 1/3 anonim válasza:

1, -Asylum

2, -Cult

3, -Roanoke

4, -Freak Show

5, -Coven

6, -Hotel

7, -Murder House

2018. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a morbidság is relatív. Szerintem attól függ, hogy ki melyik témára ugrik jobban. Én speciel parázok az elmegyógyintézetektől, az ottani túlkapások felháborítanak, de nem mondanám szó szoros értelmében morbidnak. A magam részéről inkább a Roanoke-t tartom annak a vérholddal, a visszatérő gyilkos kísértetekkel meg a kannibál családdal...


A leglightosabb viszont egyértelműen a Murder House, szinte esti mese.

2018. okt. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik szerintem beteg, meg kattant a maga módján.


Az első mondjuk lightos eléggé, a másodikban ez az elmegyógyintézetes téma, meg amilyen emberi sorsok vannak benne, hát az kattant.


A negyedik évad a freakshows, hát az eléggé beteg meg perverz lett, amilyen natúran, meg véresen ábrázolja a sok szenvedést, és ott szerintem van pár szereplő amelyik rettenetes.


A hetedik évad ütött számomra úgy, mint a szovjet sarló, mert a főszereplőnek, Kainak annyira beteg a lelkivilága, hogy rettenetes ,illetve arról szól, milyen egy szekta lelkivilága.

2018. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!