Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok Mirjam viselkedé...

Mit gondoltok Mirjam viselkedéséről az X faktorban?

Figyelt kérdés

Szerintem ritka gyerekesen viselkedett. Az meg hogy Alexet ocsárolta mindennek az alja . Most azon lehet vitázni hogy Alexnek milyen zenei sikerei vannak , és hogy ki mit gondol róla,nem ez a lényeg. Hogy Lacit Győzőnek nevezte ,csak bebizonyította hogy mekkora idióta .

Vélemény?



2018. okt. 15. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is nagyon illetlen volt tőle ilyet művelni egy fellépőnek.

Sajnos rosszul fogadta a kritikát azért lett ilyen dühös.

Mert nem mindenki szeretné hallani az igazságot azért történrk ilyen jellegű balhék.

2018. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Történek.
2018. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Mirjamka valamikor karcsú, szép és kiváló hangú nő volt, de eljárt felette az idő. 36 éves és bálna, sőt a hangja sem az igazi már. Nem hajlandó elhinni, hogy ő már nem ugyanaz. Nincs önkritikája.
2018. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mirjam tudja magáról, hogy nem énekesnő és nem modell, de most színésznőnek sem jött be. Mégis volt annyira hiteles, hogy az elvárható célt teljesítette, ezért azt remélem neki is megérte az üzlet. A kérdések kiírásával mennyit lehet keresni?
2018. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Semennyit nem lehet keresni ezzel.
2018. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mirjam teljesítmény nélküli szokásos celebnek készült, de ennyi idősen már esélye sincs.
2018. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem valami elmebetegsége , legalábbis személyiségzavara van. Nekem vicces, jó rajta röhögni, csinálhatna valami műsort.
2018. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Összehoznám a Csóró Lalikával, az se komplett.
2018. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rózsaszín ködös, kamut előadta, de már olyan szinten, hogy ő maga is elhitte...s hisztis aljanép mentalitással kifordult a sérült kisgyerek belőle.
2018. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A negatív reklám is reklám, még jól is kijöhet belőle, sajnos.


Hangja meg szerintem soha nem volt jó neki, szépnek se volt szép abban a régebbi klipjében. Orbán Ráhelre hasonlított valamennyire, csak meggyötörtebb volt a kisugárzása.

2018. okt. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!