Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei X-faktort le fogják...

Az idei X-faktort le fogják pörgetni két-három élő adással?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert egy bő hét és már november van. Ahogy láttam jövő héten is még előválogatós rész lesz. Utána jön még a tábor, a székes feladat, a mentorház és csak utána jön az élő show. Addig a november nagy része is eltelik. Karácsonyig gondolom vége lesz a műsornak. Eddig legalábbis mindig így volt. Így november végétől kezdve nem sok hétvége marad. Pár élő adás lesz csak és minden adásban 3-4-5 énekes ki fog esni? Vagy hogy lesz? Emlékeszem régebben az előválogatókat augusztus végén - szeptember elején adták. Októberben már javában az élő show ment. Ehhez képest jócskán el vagyunk csúszva.
2018. okt. 21. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne sokáig húzni az élőadásokat. Nincsenek már akkora tehetségek mint az első három évadban. Hamar ledarálják aztán megvan a nyertes akiről soha többet nem hallunk.
2018. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy gyorsan vége lesz vagy áthúzódhat jövőre.
2018. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy átnyúlna jövőre. De az tény, hogy elég későn kezdtek neki. Az első élő show november 17.-én kezdődik, de a szabályok is változtak, így biztos többen kiesnek adásonként.

Valahol olvastam, hogy a válogatóknak nagyobb a nézettsége, mint az élő showknak.

2018. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!