Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha Romániába élek akkor tudok...

Ha Romániába élek akkor tudok magyarul nézni netflixen?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül szinkronra gondolok(ha van egyáltalán magyar szinkron, semmit nem tudok róla) , tökéletesen megfelel a felirat is , csak hogy magyar legyen

2018. okt. 30. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak akkor ha tényleg van magyar szinkron/felirat (az esetek nagy részében nincs...) Szóval teljesen mindegy, hogy honnan nézed, valószínűleg csak angolul tudod megnézni. Vagy ha tudsz még németül, és persze románul.
2018. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sztem nem számít, hogy hol élsz. Én Magyaro.rol nézem, és van ahol van magyar felirat, van ahol nincs, csak angol vagy német. Nagyon ritkán szinkron, de tényleg ritkán.

Most egy hónapig ingyenes am, próbáld ki, az a bizti, és bármikor visszamondhatod.

Ha nincs magyar felirat, sorozatbaraton szinte az összes netflixes sorozat megvan magyar felirattal.

2018. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, meguntam a sorozatbaráton a sok reklámot igazából és gondoltam áttérek egy úgymond elit helyre :))) mindenképp kipróbálom az egy ingyenes hónapot
2018. nov. 3. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!