Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki elmagyarázná hogy mi...

Valaki elmagyarázná hogy mi az a “3 episode roul”? Ertem az angol kifejezést de nem tudom értelmezni a videók alapján.

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

"roul"


Tessék?

2018. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 episode rule-ra gondolsz, azaz 3 epizódos szabályra. Valami olyat jelent, hogy megnézed egy sorozat (főleg anime) első pár részét, és ha ez alatt nem tetszett meg, akkor ejted az egész sorozatot. Néha egy sorozatnak nagyon erős kezdése van, de utána rögtön leromlik a minősége, máskor pedig pont fordítva. Ezért érdemes mindig legalább pár részt megnézni, mielőtt ítéletet hozol róla.

Nekem elég buta szabálynak hangzik, elvégre egy sorozat minősége sokat változhat a sokadik rész után is.

2018. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így már ertem köszönöm a választ
2018. nov. 3. 22:42
 4/4 asteck válasza:
Én 5 résznyi esélyt szoktam adni :)
2018. nov. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!