Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik régi sorozat volt ez...

Melyik régi sorozat volt ez az RTL-en ment?

Figyelt kérdés

Volt benne egy fiatal csávó egy idősebb dokival és egy csajjal. Meg egy néger nagy piros robot szerű páncélban. Aztán valamit ha jól emlékszem gyűjtögettek és vándoroltak korokban, vagy ilyesmi. Volt mikor valami gombaem erbe harapott a csajszi és megmérgeződött, meg hasonló scifi-fantasy átmenetű nem túlzottan népszerű kissé gagyi sorozat volt. Úgy tudom nem is volt sok része.

Remélem ismeri valaki, mert rég nem találom.



2018. dec. 9. 23:25
 1/4 anonim válasza:

A leírásodból nem vagyok biztos abban, hogy egyre gondolunk.

Sliders-et írtad volna le talán...

2018. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az. Azt is ismerem. Az a párhuzamos valóságok közötti utazgatós. Ez attól szerintem régebbi.
2018. dec. 11. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az idő harcosa" (Josh Kirby... Time Warrior!) filmekre gondolsz.

6 rész van, mindegyik egy teljes film (kb. 90 perc) hosszúságú.


https://www.youtube.com/watch?v=Kq_mekLS76Q&t=6m23s

2019. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az! Nagyon nem imsert film ha jól tudom. Nem gondoltam, hogy valaki megmondja a címét. 1000 Köszönet érte! Nem tudom mennyire fogom bírni végignézni. De emlékszem kisebb kormban imádtam. :D
2019. máj. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!