Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Én a Tamáska Gabinak szurkolok, szerintem ő is fogja megnyerni.

2018. dec. 15. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a USNK. Megvan bennük a kellő magabiztosság, produkcióikkal felszántják a színpadot. Nem utolsó dolog az se, hogy talán nekik van a legnagyobb rajongó táboruk a döntősök közül, sok emberrel kedveltetik meg a rappet, vagy idézik fel a régi idők rapjét.
2018. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, a három mentor Laci kivételével azt mondja, hogy a USNK fog nyerni. Lehet bejön a "jóslat".
2018. dec. 15. 21:03
 3/5 anonim válasza:
Remélem nem az USNK se a Stolen Beat se nyeri meg, mert csak a fantáborukból élnek. Igaz van hangjuk is, de aki(k) kiestett(-tek) azok között lett volna a nyertes.
2018. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Minden évben azon múlik, hogy ki nyer, hogy mekkora a rajongótábora az illetőnek, ami nem előnyös és igazságos.
2018. dec. 15. 21:35
 5/5 anonim válasza:
87%
Hát végül az USNK győzött. Szerintem megérdemelték. Én se vagyok oda a műfajért, de ettől el kell tekinteni, mert azt senki nem mondhatja, hogy nem érdemelték meg és azt se mondhatja senki, hogy tehetségtelenek. Én a Stolen Beatnek szurkoltam, de én tudtam, hogy az USNK fog győzni és nyugodtan lepontozhattok, de akinek van egy kis esze az tudja, hogy így van😉😉
2018. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!