Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti örültök az X-Faktor eredmén...

Ti örültök az X-Faktor eredményének vagy mást vártatok volna?

Figyelt kérdés

2018. dec. 16. 12:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Várható volt a végeredmény, de nem örülök neki.
2018. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Várható volt, és örülök is... szerények, elképesztően tehetségesek, megérdemelték
2018. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt jobb! De.........
2018. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Igazából csak a válogatókat néztem, és egyáltalán nem emlékszem erre a két srácra... Szóval egyértelműen nem őket vártam. :D
2018. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem hogy ők fognak nyerni.Bírom őket,szimpatikusak,szóval örülök igen.
2018. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

A másik kettő elég tehetségtelen volt... a csaj nem is tudott énekelni .-.

Egyértelmű volt, hogy ők nyernek és szerintem így a fer.

2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Abszolút nem érdekelt a műsor, egyszer-kétszer belenéztem, de kiemelkedő tehetség szerintem nem szerepelt benne.

Nem tudom ki nyert és nem is érdekel, ugyanúgy nem lesz belőle senki, mint ahogy az előző 130 tehetségkutató nyerteseiből sem lett senki.

Bárki is nyert, kap egy szép szerződést a csatornával, pár évig járhat haknizni bevásárlóközpontokba meg falunapokra, aztán elfelejtik a létezését, ahogyan a többiekét is.

Aki igazán a zenében akar érvényesülni, az ne ilyen műsorra pazarolja az idejét, inkább hozzon össze egy zenekart, írjon dalokat, vegyen fel egy albumot, és máris előrébb lesz, és még a tévében sem kellett bohóckodnia érte.

2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyot csalódtam. Amikor Tamáska Gabi kiesett, el is kapcsoltam onnan. Belőle biztos lesz valaki, de a többi döntősre jövőre már senki nem fog emlékezni.
2018. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Na egye fene, megnéztem kik nyertek. Azzal nincs baj, hogy rap, de a műfajon belül se valami nagy szám, amit csinálnak, szerintem mindenkinek van legalább 2 fiú haverja, aki tud így rappelni meg ilyen szövegeket írni. hesteg hesteg hesteg ... komoly.

Mondjuk olyan országban, ahol azért adnak pénzt, hogy tepsiszájú jutubsztár kislányokat nézzenek, ez az eredmény kicsit sem meglepő. Támogassuk csak a zenei igénytelenséget, hátha a következő generáció még hülyébb lesz.

2018. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok nagy rap-rajongó, de egy két saját "daluk" kifejezetten tetszik. Tehetségesek, ezt nem vitathatja senki. Rétegzene, az tény. Még sokra vihetik a saját zenei stílusukban.

(Egy nagymama.) :)

2018. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!