Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Emlékszik valaki még erre az...

Emlékszik valaki még erre az Rtl Klub ajánlóra?

Figyelt kérdés
Nyáron volt úgyemlékszem vagy tavasz vége felé, de én inkább nyárra emlékszek. Volt egy ajánló az Rtl Klubon amiben filmek voltak, hogy milyen filmek lesznek a nyáron. És volt egy aláfestő zene alatta, ami nagyon tetszett, csak aztán már nem láttam többé a reklámot, és elfelejtettem. Van valaki aki emlékszik még arra a filmajánlóra és a zene címére ami alatta szólt? Esetleg ebtudnátok linkelni ha megtaláljátok a videót?

2019. jan. 1. 03:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem inkább a tavalyi őszire gondolsz, amiben Marvel filmek voltak?


A zene szövege ez volt: "so bad, never felt so good, woooho"

Vagy asszem valami ilyesmi. Nem tudom a zene címét.

2019. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt, de azért köszi. Úgy emlékszem nem Marvel filmek voltak, csak úgy random filmek. És valami pörgős zene volt. Ja és beugrott valami. A zenében azt mondták a refrénben, hogy "for glory, for glory, for glory". Ez még beugrott.
2019. jan. 2. 01:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és pasi énekli a zenét. És nem biztos, hogy éppen aztmondta, hogy for glory, de valami ehhez rímelőt, és a glory szó biztos benne volt.
2019. jan. 2. 01:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már nem rémlik :/
2019. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez a zene az, de azért köszönöm. Ennél pörgősebb volt a refrén. :(

Már én is beírtam a youtubon azt, hogy "glory", és egy csomó zenét meghallgattam már, de nem találtam. :(

2019. jan. 6. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Boris Nonte & Gregg Lehrman - Come Alive
2019. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen lehet ez volt az, de ahhoz szöveg is volt, ehhez meg nem találok szöveget. De köszönöm!
2019. jan. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!