Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A gyűrűk urából ki a kedvenc...

A gyűrűk urából ki a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés
Nekem Aragorn és Legolas, bár ismerek olyat aki Samut szereti de szerintem ők ketten a legjobbak

2019. jan. 1. 22:33
 1/7 Rajesh ***** válasza:
100%
Samu<Gimli<Gandalf<Szmiagol
2019. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aragorn
2019. jan. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Aragorn- Most meg is indokolnám, amint alábbhagy a kamaszlányos fangörcsöm. Azon kívül, hogy mennyire jóképű lehet, és olvasás közben néha szinte hallotam azt a fanyar nevetését... Na jó, komolyra fordítva a szót, az ő karaktere annyira emberi. Engem leginkább ezek a megnyilvánulásai fogtak meg. Hibázik, okolja magát, megbocsájt azoknak, akik lenézik őt, származásától eltekintve bárkihez képes leereszkedni. Nem olyan elérhetetlen zseni, mint például Gandalf barátunk.

Aztán ott van Pippin a maga kelekótyán vakmerő valójában. Ő mindig megmosolyogtat. Sokszor meggondolatlan, aranyosan kíváncsi és sosem befásult. Ő a kedvenc hobbitom :)

Megemlíteném még Szméagolt is, bár ahogy Samu mondta, Gollamról sokkal szívesebben hall az ember történeteket, mint hogy elviselné utitársaként. Ebben igazat adok neki, de annyiszor megnevettetett sompolygó barátunk, még ha végül a "r0hadék" énje győzött is.

"Halacka, sszép halacka"

2019. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pippin, mert egy nagyon vidám szereplő
2019. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Boromir, ő a legemberibb szerintem. Hibázik, de amúgy becsületes, tiszta szívű, halála előtt még helyrehozza hibáját.
2019. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tuti20 ***** válasza:
100%

Legolas.

Mimd a gyűrűk urában mind a hobbitban.

Bölcs halhatatlan, és eszméletlenül tud a csávó.

2020. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aragorn, Gimli és Legolas hármasát egyszerűen imádom :)) Nem tudom csak az egyiküket kiválasztani
2021. nov. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!