Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fogja megnyerni...

Szerintetek ki fogja megnyerni a VV9-et?

Figyelt kérdés

Én az első hét után már Greget tartottam a legesélyesebbnek, és azóta is őt tartom. Én elég homofób vagyok, és azt mondtam a beköltözésekor, hogy semmi keresnivalója ott, és hogy mit kell már megint reklámozni a melegeket, aztán kiderült, hogy messze normálisabb, intelligensebb, toleránsabb a többinél. Jobban utálom a nagyszájú, tetovált, beképzelt, kigyúrt bunkókat, és az idióta ribizliket, és láthatóan potyognak is ki rendesen a "menők". Pl. az ilyen Csoki-féle embereket ki nem állhatom. Örültem, hogy kitették, és nem rontja már ott a levegőt. Sajnos manapság az ilyen figurákért vannak oda sokan, pedig ritka ostoba fickó.

Te kit tartasz esélyesnek, és miért? Tippeljünk a győztesre!



2019. jan. 9. 22:13
 1/8 anonim válasza:
38%

Greg vagy Zsuu:))))

Legalábbis nekik drukkolok, de szeretem Renit is csak mostanába sok a hiszti.

2019. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Rolinak szurkolok meg Lacikanak de Zsu fogja megnyerni pedig olyan buta szerencsetlen.
2019. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Van VV9?
2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én Zsut nagyon furának tartom, és nem jó értelemben. Azt tudom, hogy sokak kedvence, csak azt nem, hogy miért. Reni tényleg sokat hisztizik. Nem nagyon bírja a bezártságot.


Én is csak az elsőt láttam eddig, és nem tudtam, hogy már a 9-nél tartanak, csak itt szokott lenni a Showder klub, és belebotlottam.

2019. jan. 10. 05:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki nem nézi ezt a szennyet.
2019. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zsu v. Greg, esetleg Adri.
2019. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha el nem rontanak valamit nagyon. Adri nagyot nőtt a szememben. Nagyon okos nő, és jól bírja a bezártságot. Hunor se bolondult még meg, de a többi egyre feszültebb. Szerintem legközelebb Rolit küldik párbajozni, ő meg Zsut fogja kivinni, és Roli mehet is majd haza.
2019. jan. 21. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Hajrá Zsuzsúúúú! ;)
2019. febr. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!