Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A valóvilág hanyadik részében...

A valóvilág hanyadik részében van a hazugságvizsgáló?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal, hogy egy szenny az a műsor meg ilyenek, én se nézem, csak ez a rész érdekel.

2019. jan. 14. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

23. rész, november 26.

A hazugságvizsgálat körüli eseményeknek nincs végkimenetele, nem adtak le utána semmilyen más dolgot, ahogy előtte sem mutatták be az előzményeket amire kifutott a vita és amiért a hazugságvizsgálat kérve lett.


Az egész "ügy" a semmiből kerekedett, majd el is lett felejtve. Azzal, hogy nem mutatták be a "tettest", és nem is került szóba utána sem többet az egész, kicsit azt sejteti, hogy műbalhé volt az egész.

2019. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem 1-es! Eltűnt Zsuzsu személyes tárgya és a szuperképességről szóló papírja. Rolit gyanúsította meg, kivitték a vizsgálatra, amit élő adásban bejátszottak nekik, és nem Roli lopta el őket.

Abban igazad van, hogy utána tényleg nem derült ki, hogy ki pakolta el a cuccait, mert végül meglett mindkettő, és ennyike.

Egyébként nem kell szégyellni, ha valaki nézi kérdező. Ez kb. olyan, mint a Győzike show, soha senki nem nézte, de mégis mindenki tudta, mi történt az épp aznapi adásban.:))

Én az első szériákat szerettem, aztán mióta átkerült RTLII-re, kimaradt, a 9.-t nézem újra. Hááát, mit ne mondjak... Elég nagy csalódás. Unalmas.

2019. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi: azt az adást, amit az 1-es válaszoló írt, az RTL Most-on visszanézheted. Mondjuk neki egy köszi nem ártana részedről, mert helyetted biztos nem keresgettem volna.
2019. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit pontatlanul írtam, de ugyanezzel a lényeggel mint te. A "semmiből" lett alatt azt értettem, hogy nem került bele az összefoglalóba az eltűnés körülménye, sem az hogy ki csinálta. Egymás gyanúsítása között pedig ugyanúgy felmerült a vitageneráló 'önlopás', illetve szerintem simán megtörténhetett az is, hogy a fiók betolása miatt a tetején lévő papír becsúszott előbb a fiók mögé, majd a kihúzásoktól alá, ahol megtalálták. Hiszen azt sem mutatták be, hogy valaki utólag átpakolta volna, Rolira kenve a dolgot.

Úgyhogy itt szó lehet a véletlenről is, a szándékos taktikai lépésről, a valaki által elkövetett csínyről, meg arról hogy ez egy szerkesztői húzás volt egy jó kis veszekedős jelenethez, meg a hazugságvizsgálós "fordulathoz".

2019. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!