Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért a USNK győzőt az X-Fakto...

Miért a USNK győzőt az X-Faktorban?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy miért választották ki őket,egész végig csak ott patogtak és kb. ennyi. És ezért ennyire elvoltak szálva a "zsűrik",akik mondjuk már kész viccek,Gigi a legnormálisabb,de ez most nem ide tartozik. Szerintetek megérdemelték a győzelmet?

2019. jan. 19. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. A mai trendhez alkalmazkodtak, nem mint például abSzekér Gergő vagy a Stolen Beat
2019. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyetértek! Érdekesek voltak, nem az a tucat, ami a csapból is folyik az X-faktorban. Ezèrt tetszett még rajtuk kívül a rockabilly zenekar is. Nem vagyunk egyformák, a zene is, akárcsak a művészet többi ága, szubjektív. Neked, kérdező, ki volt az, akit szívesen làttàl volna győztesként?
2019. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem abszolút nem érdemelték meg,két olyan beképzelt alak hogy az HIHETETLEN. Nincs tehetségük,ezt már az elején is észrevettem. Most hirtelen ez a trend,de se hangjuk,na jó,talán egy kevés tehetségük,de egyébként semmi extra. És nem is ők írták a dalaikat ha nem Byalex(persze ő sem egy nagy tehetség).
2019. jan. 20. 16:06
 4/10 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy beképzeltek? Én nem tudom, nem találkoztam velük soha, valamilyenek voltak a színpadon, a nyilatkozataik, amiket elcsíptem itt-ott, nem feltétlenül azt az érzetet keltették bennem, h esetleg elszaladt velük a ló. Az egy másik kérdés, h szerintem a magyar nyelv mint olyan, nem a legalkalmasabb a rap műfaj kiteljesítésére, én speciel a magyarul előadott dalaikat erőltetettnek éreztem, de amit angolul nyomtak, az ott volt színvonalilag, hangsúlyozom ismételten: számomra. Kettes voltam.
2019. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 vagy #3

Ezzel nekem semmi bajom amit te leírtál,nekem egyszerűen nem tetszet és szerintem nem voltak annyira jók hogy megnyerjék,voltak náluk jobbak is,de nekem ez a véleményem.Ha neked tetszet,rendben,elfogadom mindannyian különbözőek vagyunk.😉

2019. jan. 20. 22:28
 6/10 anonim válasza:
Erre írtam, h a művészet szubjektív. Az ízlésünk határozza meg, mit szeretünk és mit nem. Az meg, h egy ilyen szavazós műsorban kit hoznak ki győztesnek, abban közrejátszanak elsősorban az aktuális trendek, illetve az, h (ki kell mondani) a célközönség -ami a tiniket jelenti elsősorban-, kire szavaz. Ehhez pedig a zenének sokkal kevesebb köze van, mint a csini pofiknak, mert ha a műsort lenémítva nézték volna végig, akkor is az a két csapat jutott volna a döntőbe, aki végül bekerült.
2019. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nyertek mert ők voltak a leggázabbak, a leggyengébbek, ennyi. Mint ahogy a tehetségkutatókat mindig az ilyen gagyik nyerik. Annyit is ér az egész műsor. Jövő ilyenkor azt se fogják tudni hogy ezek léteztek valaha.
2019. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A stolen beat-el csak egy baj volt, Alex a saját zenei stilusát "tanitatta" meg velük és a mai fiatalok(mi) nem igazán kedveljük azt a stílust legalább is egy jó páran nem, ők csak azért lettek felkapottak mert aranyosak, helyesek(bár sztem nem) és jó a Buzás Bence hangja
2019. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemelték meg hogy győzzenek. A szöveget sem ők hanem Alex írta, a zenének nem nevezhető makogást pedig inkább hagyjuk. Szégyen.
2019. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ezt a műfajt egyáltalán, de még nekem is szimpatikusak voltak. Azért, mert voltak szövegeik, nem csak ilyen hülyeségekről rappeltek, mint sokan, hogy "bejutok az X-Faktorba, yeah, mindent megnyerek, yeah!". Azt még én is tudom, hogy a rap eredetileg társadalmi problémákról szóló műfaj volt. Nem az, hogy Józsika kiáll, és elrappeli, hogy elvették a cukrait. Ez a két srác ennyit azért jobban tudott,legalább alany-állítmányokkal dolgoztak. Ettől még nem lettek hú de nagy valakik, de már ezzel többet tettek le az asztalra, mint pár másik régi magyar műsorban a srác, aki attól volt nagy szám, hogy nem dadog, amikor rappel (ez amúgy nem nagy szám, kifejezetten megszokott az idegi betegségek esetén is, hogy amikor valaki gitározik, nem ráng a keze vagy a nyaka stb., alkalmazzák is néha terápiaként, a súlyosan Parkinson-kóros Michael J. Fox gitározni is tud, még a Bon Jovival is fellépett meg a Coldplayjel, szóval ez nem egyedi jelenség nem kell rá egy karriert felhúzni,hogy hú, nem dadogok). Sok műsorba továbbjutott már rapper, aki tényleg semmi érdekesről nem rappelt, elmesélte a dalokban, ki ő, meg honnan jött, aztán csókolom. Én nem vagyok egy rapszakértő, de én is tudom, hogy azért mondjuk egy Eminem nem ezt csinálta. Szóval ez a USNK ennyivel előrébb volt, de azért sokallom én is, hogy nyertek. Nem tudom, kinek kellett volna helyettük, de pl. az amerikai X-Faktorba vagy American Idolba nem emlékszem, hogy valaha bejutottak volna rapperek, nem hogy megnyerték volna.
2019. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!