Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a bogárevésről...

Mi a véleményed a bogárevésről a vv9-ben?

Figyelt kérdés
Az én szememben nagyot nőtt Reni, aki nem volt hajlandó enni ezekből a szörnyűségekből. Szembe mert menni a nyájjal. Azért sok pénzért sem kell mindent megcsinálni, szabni kell egy határt. Nemrég olvastam, hogy valaki meztelen csiga elfogysztása után parazitafertőzésben meghalt. Tehát főleg az élő állatok fogyasztása szerintem nagyon veszélyes.
2019. jan. 27. 10:55
 1/1 anonim válasza:

Nem szívesen fogyasztanék bogarakat, ha nem muszáj,de amikor egy versenyben előre lehet ilyesmire számítani, élelmiszerként elfogadott/keleti országok/ és elkészített formában igen.Nyersen, élve biztosan nem!


Reni egyébként számomra a legtaszítóbb szereplő az általam ismert összes szériákban, úgyhogy nem igen tud olyasmit tenni szegény, amivel nőne a szememben.

2019. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!