Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés
tudasfaja99 nevű felhasználó kérdése:

Győzike vicces, vagy inkább bolond?

Találtam róla egy videót és nem tudom eldönteni xd

[link]

febr. 12. 00:22  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom eldönteni. Párszor hallottam tőle értelmes megszólalást, de ahogy előadja, nem lehet komolyan venni.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 00:30 Privát üzenet
Gazdag. Hogy ennek oka okosság-e, vagy hülyeség, esetleg humor, vagy rossz humorérzék, döntse el mindenki önmaga.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 02:03 Privát üzenet
Üzletember, jó színész. Előadja a butát, mert erre van kereslet. Nem azt mondom, hogy mennyire intelligens, tanult, de a magához való esze megvan.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 12. 03:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek vicces storyja bolond, orult emberekrol? Nem elmrbetegekre gondolok, csak akik nem kovetik a tarsasagi normakat.
Tudnátok vicces tréfákat?
A Cartoon Networkon ami mostanába megy Vicces Mese reklám?
Bolond ballagáson katona szeretnék lenni. Milyen vicces, rövid produkciót és zenét ajánlotok hozzá?
Volt egy video regen a neten, egy bolond villanyszerelo ment vegig egy hazban es allandoan azt mondta, hogy EBETONOS áram?
Tudnátok nekem segíteni kéne valami ötletet bolond ballagásra valami vicces műsor vagy ilyesmi még tánc is jó lenne?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!