Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani izgalmas reality-ket?

Figyelt kérdés
Survivor-t imádom például, ahhoz hasonló jó lenne, de gyakorlatilag bármi jöhet amiben kiszavazzák sorban az embereket és nem Való Világ. És ha lehet minimum lehessen megtalálni magyar felirattal de akár angolul is neki kezdek ha tényleg nagyon jó. Várom az ötleteket. :)

2019. febr. 15. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerikai Survivornak van 38 évada :)

Talán elég lesz egy rövid időre.

2019. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abba belenéztem én is, 20. évad környékéről töltöttem le egyet. Borzalmasan gagyi volt a magyarhoz képest, irdatlan buta emberekkel.

Egyébként érdekelne engem is ilyesmi :]

2019. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
The Amazing Race-régebben valamelyik magyar nyelvű csatornán adták régebben,szerintem elég izgalmas volt.Az biztos hogy egy sikeres műsorról van szó,hiszen rengeteg évad készült el .
2019. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

38 évadban vannak hullámzó minőségűek is, van amelyik jobb, van amelyik rosszabb. A magyar kiadás egyelőre még csak próbál az anyasorozat nyomába lépni. A 34. évad például egy elég nagy szám, és több olyan történelmi esemény történt benne, ami addig a sorozatban és a tévében sem volt még (viszont az egy all-star évad volt, amihez tudni kell jó pár előző évad történéseit). Azért is célszerű az elejétől kezdve nézni, mert évről évre bejöttek új szabályok és elemek, van egy linearitása annak, ahová most eljutott.


The Amazing Race van még ahogy írták, ez a két sorozat a reality csúcsa. Népszerű még a Big Brother, ami kint az USA-ban szintén egy taktikai játék és nem az a trash amit nálunk a valóságshow-kkal csinálnak (alkoholon és vitageneráló játékokon tartod a játékosokat hogy legyen balhé meg szex).


1-2 érdekes reality:

Kid Nation - gyerekek (~8-15 év) vannak egy vadnyugati stílusú városba elzárva és 4 táborra osztva, ugyanúgy egymásra vannak utalva, sorversenyekkel szereznek segítő dolgokat. Erősen szkriptelt és ez érződik is rajta, de aranyos.

Utopia - (FOX adta, van ugyanilyen nevű fikciós sorozat is, nem az) Ez a reality szöges ellentéte a szkriptelt műsoroknak. Egy farmra költöznek emberek, amit teljesen maguk irányítanak, a csatorna csak rögzített kamerákkal veszi fel az eseményeket, és ad kezdőtőkét amit felhasználhatnak, de nem szól bele semmibe. Társadalom újraszerveződése az alapja, ők pedig állattenyésztésből és kézműves termékekből próbálnak pénzt forgatni, vesznek laptopot hogy tudják hirdetni magukat, illetve a farm kívülről befelé nyitott, és fogadhatnak vevőket. 1 évre tervezték de nagyon hamar lelőtték a projektet, talán 1 hónapig ment.

Eden - ugyanaz mint az Utopia, csak a vadonban, és a játékosok forgatták az eseményeket. 4 rész után úgy kaszálták a sorozatot rossz nézettség miatt, de nem szóltak a játékosoknak. A felük a végére el is hagyta a helyszínt, egyszerűen hazamentek a konfliktusok és éhezés miatt. Végül a maradék játékosok felvételeit felhasználva egy 5 részes második évadot még lenyomtak.

2019. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!