Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki jelentkezett már Való...

Aki jelentkezett már Való Világba, adna információkat nekem, hogy miként zajlik a casting?

Figyelt kérdés
Először is szeretném megkérni azokat, akik szerint ez a műsor igénytelen, népbutító, stb, azok tartsák meg maguknak a véleményüket, ne spameljenek itt ilyesfajta kiírásokkal, mert nem érdekel. Én már évek óta szeretnék jelentkezni, és a következő széria kezdetéig próbálom felkészíteni magamat testileg-lelkileg, hogy a legjobb formámat hozzam a castingon. Kizárólag olyanok válaszát várom, akik jelentkeztek már, esetleg ismerősük jelentkezett, vagy szerepelt a Való Világ-ban. Az érdekelne, hogy a casting rész hogyan zajlik, kb mennyit kell várni amíg behívnak, miket érdemes feltűntetni, mondani magamról, ami pozitívum lehet és értékelik. Szerintem jól nézek ki, és a véleményem is gyakran ki szoktam fejteni anélkül hogy alpári szintre esnék, szóval szerintem jó karakter lennék. Állítólag ősszel jön is a következő széria, szóval addig még edzek is, bár ennek semmi köze, de jobb ha kondiban is vagyok, hogy a legjobb formában legyek. Tudom hogy kevés az esély, hogy engem választanak, de én bízok magamban és mindenképp jelentkezni fogok. Köszönöm ha valaki tud segíteni.

2019. febr. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Van valamilyen protekciód, bármilyen ismerősöd a média világában, dolgoztál valamelyik nagy média embernek előtte? Nem? Akkor sajnos esélytelen, hogy bekerülsz.

Főleg az RTL Klub bármelyik ilyen műsorához. Ők pont arról híresek, hogy az ilyen műsoraiknál sorra buknak le a versenyzők, hogy éppen milyen kapcsolatban álltak a műsor előtt a fejesekkel.

2019. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy pszichológus beszélget a jelentkezőkkel, és ez alapján döntik el,hogy valaki megfelel-e vagy sem.

Ha jelentkezel, sok siker, szurkolok, akárki is vagy! :D

/ha bejutsz,beköltözésedkor kék ruhát/blúzt viselj, hogy tudjam, hogy neked kell szurkolni... :'D /

2019. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: Aztán pszichodokit minek bérelnének fel külön, ha előre fixálva van ki kerülhet be?

Az egész alapból előre megírt forgatókönyvek alapján zajlanak.

2019. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!