Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért lettek ilyen elterjedtek...

Miért lettek ilyen elterjedtek az animék?

Figyelt kérdés
Szinte már a csapból is ez folyik...Egyszerűen undorító, főleg amikor gyerekek beöltöznek mindenféle karakternek, és mindenkire rá akarják tukmálni...

2019. márc. 31. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te úgy látod, hogy az anime elterjedt?
2019. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol elterjedt? A neten? Mert hogy eddig bárhol jártam, az anime mindenkinek olyan volt mint ha most találtam ki voltan egy új kontinenst...
2019. ápr. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte már a csapból is ez folyik..."

Lemaradtam valamiről? Talán megint adnak animéket a tv-ben? Ja, tényleg. Valahol adják a Dran Ball Supert, erre gondolsz?

"Egyszerűen undorító"

Ezt nem értem. Mi olyan undorító benne?

"főleg amikor gyerekek beöltöznek mindenféle karakternek" Én se rajongtam soha a cosplayezésért, de soha nem ítéltem el érte senkit. Nem rosszabb, mint amikor farsang vagy egy karnevál alakalmakor beöltöznek az emberek. Nem értem, hogy mivel rosszabb annál, amikor Harry Potteres jelmezekben, vagy jediknek öltözve tolonganak az emberek a legújabb film megjelenésekor.


Amúgy az animék azért "elterjedtek", (bár külföldön jóval elterjedtebbek, mint nálunk) mert míg nyugaton az animációs filmek elsődleges célközönsége a gyerekek, addig a japánoknál lényegében minden korosztály megtalálhatja a neki szánt művet. Tehát lényegében mindenki képes olyan animét találni, ami neki tetszene. Mint a filmek esetében. Vannak könnyebb és komolyabb hangvételűbb alkotások. A romantikus vígjátékon át, a kalandon, a sporton, történelmin keresztül, a lélektani drámáig bezárólag mindenféle van. És nem csak sokféle a műfaj, de nehéz olyan témát találni, amit valamiképpen ne dolgoztak volna már föl. Ráadásul az animék egy jelentős része a tiniket, fiatal felnőtteket célozza meg. Soknak központi témája az iskolai élet, a felnőtté válás vagy a történet eleve úgy van előadva, hogy az ő ízlésüknek megfeleljen és ezért ezekkel könnyen tudnak azonosulni, szórakoztató a számukra.

2019. ápr. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rám még soha nem akarták tukmálni.

Szoktam nézni.


Ha nem akarod nem nézed, vagy elkapcsolod a tévét sok adó van rajta.

2019. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi benne az undorító?

Rám még senki nem akarta rám tukmálni hogy animéket nézzek (mikor még nem néztem) és én sem akarom rá tukmálni senkire.

2019. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!