Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A perfekcionistákat (Hazug...

A perfekcionistákat (Hazug csajok társasága testvérsorozatát) szerintetek ajánlott úgy nézni, hogy az eredeti sorozatot nem láttam?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 17:25
 1/4 anonim válasza:
Én eddig 10 percet láttam az új sorozatból, a másikat végig néztem, és már az első 10 percben említést tesznek egy szereplőről, szóval szerintem néz meg azt is. (mármint az eredetit)
2019. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem erdemes mivel sokszor emlitik az elozoben szereploket.De hidd el nem banod meg ha megnezed az eredetit.Jobb is mint ez :)
2019. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szükséges 7 évadot, ezért megnézni..


Ha nagyon zavar, ha nem érted. Utána nézel, vagy megkérdezel egy PLL fant, hogy ki kinek a kije mije, mit kell tudni róla. Ennyi

2019. júl. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazábából ez a sorozat időben a PLL után játszódik, de nem sok köze van egymáshoz. 2 szereplő megmaradt, de más a sztori. Nem érdekes, ha nem nézed meg a PLL-t, az első évadban volt talán 2 utalás a másik sorozatra, de max. nem érted a poént és ennyi.


Mellékesen megjegyzem, sokkal jobb volt a PLL, mint a perfekcionisták. Nem bánod meg, ha mégis megnézed ;)

2019. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!