Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki elmagyarázna néhány...

Valaki elmagyarázna néhány dolgot a Twin Peaks c. sorozatról?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg a 2 évad utolsó részét nem tudok mit hova tenni, és úgy látom nincs is több része.

Coopert megszállta az az őrült szellem és? Hogyan tovább?

Eddig tetszett a sorozat mert fura de nagyon, mégis van benne valami ami megfogott, de ez a befejezés...

nem vágom mi van



2019. ápr. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 évad, de az 2017-es, egyébként folytatás, tehát nem remake stb.

Arról van szó, hogy annak idején, amikor ment a sorozat, addig volt nézettség, amíg ki nem derült a gyilkos kiléte.

Utána akkorát zuhant, hogy a kutya nem nézte már és emiatt elkaszálták és emiatt lett olyan, amilyen.

2019. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jah, még valami.

A sorozat világát könyvek, egész estés filmek egészítik ki.

2019. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kár hogy így alakult
2019. ápr. 23. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

A 3. évad az első kettőhöz képest....

Valóban kár érte, akkor indult volna be, kezdett el pörögni.

A 3 évadban semmi nincs meg ebből.

2019. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
El se tudom képzelni hogy lehet egy sorozatot kb 25 év után folytatni :D
2019. ápr. 23. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 25 év után folytatták tudatos.

A második évad végén Laura azt mondja Coopernek, hogy 25 év múlva találkozunk. Nos, valóban 25 év múlva találkozunk... a filmkészítő páros elég zakkant, ez látszik az egész sorozat történet vezetésén. Igazából egy koncepciótlan katyvasznak tűnik.

Hogy a végére a 25 év kihagyást eleve tervezték-e vagy csak így reagáltak a (vélt vagy valós) nézettség csökkenésre, azt nem fogjuk megtudni. Bár szerintem kicsit mindkettő. Még szerencse, hogy időközben nem patkolt el egyik író sem. :D

Bár lehet a sztori már 25 éve a széfben pihent.


Nem Coopert szállta meg a szellem, hanem az alteregóját. Az igazi Cooper a barlangban rekedt. A hogyan tovább pedig a folytatásban kiderül gondolom, bár semmi sem lehetetlen, a sztori vezetés alapján lehet nem is lesz soha rendes vége (Még én sem láttam, csak az első két rész tartalmát futottam át).


(Csak lábjegyzet, de talán R.R. Martin épp ebből merítette az ötletet, hogy elhúzza az időt könyvei befejezésével, azzal remélem számolt, hogy korosabb, mint Frost és Lynch)

2019. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!