Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok ajánlani olyan rögzítő...

PudingVagy kérdése:

Tudtok ajánlani olyan rögzítő egységet ami jó a UPC Direct médiabox-hoz? (műholdas adás)

Figyelt kérdés

Sajnos hiába ajánl a szolgáltató rögzítő médiabox-ot... sajnos csak azonos médiaboxon lehet lejátszani. Nekem olyan kéne ami PC-n is lejátszható lenne.

Médiabox típus: HUMAX UD-FOX HD

Kép: [link]



2019. máj. 17. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ehhez első körben "csak kártyás" előfizetés szükséges, ami jelenleg a boxodban van kártya, az nem használható más boxban tudtommal, de van lehetőség a UPCD-nél csak kártyás előfizetésre, viszont az egy új előfizetésnek számít, azaz "átváltani" arra nem lehet. Úgy működőképes, hogy lemondod, majd előfizetsz.

Ezt követően egy linux alapú boxra van szükséged, op. rendszer lehet enigma (e2), android. Ugyan van 1-2 olyan "hagyományos" box, ami nem kódolva rögzít, de sajnos ebbe nem tudok segíteni, mert nem vagyok képben e téren, az is lehet, hogy csak volt, már nincs...

Részletekbe nem mentem bele, de nézz utána ennek alaposan, mert könnyen lehet, hogy az ezzel járó kényelmetlenségeket és kezdeti nehézségeket nem is mered bevállalni avagy éppen nem tartod magad képesnek arra, hogy megoldjad ezt egyedül, saját magadnak. Gondolok itt arra, hogy EPG nem feltétlen van minden csatornán ez esetben, mert a UPCD-nél a box azt "külön kéri le", nem a csatornára felfűzött EPG-t tölti be, ezért szükséges lehet egy alternatív EPG forrás, azt be kell tudni állítani a boxon, ami nem két kattintás, továbbá ezen boxoknál a kártyafogadó alaphelyzetben conax kártyákat fogad csak, direktkártya meg nem az, így "alternatívvá kell tenni" a kártyaolvasót, nem egy bonyolult történet, de akitől nagyon távol áll az ilyesmi, annak lehet, hogy az.

2019. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!