Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz a Mob psychonak 3. évada?

Lesz a Mob psychonak 3. évada?

Figyelt kérdés
Nem rég kivégeztem mind a 2 évadot...De még így is maradtak kérdések...pl hogy micsoda az a vörös meg fehér meg fekete lény ami benne van és amivel 100% fölé tud menni..Nem tudom hogy ez hogy működik nála aki esetleg tudja el magyarázná?

2019. máj. 27. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Vörös, fekete és fehér lény? Ez nekem nincs meg... Tudnál egy-egy képeket guberálni róluk?


Mob egy introvertált fiú, tele szeretettel és kétségekkel, plusz egy olyan tulajdonsággal, amin a környezetében senkivel sem osztozik. Emiatt is fontos(abb) számára, hogy legyen egy hely, ami biztos, ami örök és elpusztíthatatlan, ahol szeretik, elfogadják és maximális bizalomban élhet.


Ilyenek a szülei, a testvére, a Mestere és a futó klub is.


Ha ezek a biztos pontok valamilyen formában elkezdenek sérülni, Mob pszichéje ködösödni kezd majd a végén robban. Ekkor emelkedik 100%-ra vagy magasabbra az érték, attól függ milyen ingerek érték.


Tehát, ha Mobbal valami rossz dolog történik, az nyilván különböző érzelmeket vált ki belőle, többek között haragot, szomorúságot, kétségbeesést. De mivel Mob egy nagyon zárkózkott fiú, így elfojtja az érzelmeimet, többek között ezeket a nagyon erős érzelmeket is. Egy ideig gyűjti őket, majd a végén elér egy olyan pontra, ahol ki kell ezt engednie magából, mert se mentálisan, se fizikailag nem bírja őket tovább. Mint egy lufi, amit addig fújsz, míg ki nem robban. Feszül, feszül, aztán bumm.


Ha elvennénk Mobtól a képességét és egy egyszerű, átlagos emberré tennénk, akkor a felgyülemlett stresszt sírással, ordibálással, mások provokálásával vezetné le. (Ezekre mondjuk az animében is akad bőven példa.)


Nekem meg ez az a pont, amikor már én sem tudom, hogy milyen irányba akarom vezetni a mondadómat és hogy hová szeretnék kilyukadni... :D


Mob amúgy alapjában egy tipikus shounen főhős: a szeretetből merítkezik, abból nyeri az energiáját, elveszti a fejét, ha veszélybe kerülnek a szerettei, békét akar teremteni... Annyiszor kijátszottuk már ezt, de a Mob Psycho - szerintem - ennek ellenére is egy fantasztikus anime, jól össze van rakva az egész, nagyon szerethető, izgalmas egy sorozat.


A harmadik évadról pedig nincsenek hírek. Elég kedvelt egy darab, szerintem számíthatunk folytatásra.


Mondjuk ez sok mindentől függ, a jó eladási számokon kívül még az sem hátrány, ha van még a mangából egy újabb 12x20-25 perces sorozatnyira való, feldolgozható anyag.


Apropó, ha már manga. Ugye a képregény az alapja a sorozatnak, én nem olvastam még, de ha valamit nem értettél meg, akkor érdemes lenne azt felcsapni. Részletesebbek szoktak lenni, ezáltál - talán - jobban érthetőek is.

2019. máj. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra a furcsa lényre gondolok aki a legelső részben szellemekkel harcolt illetve mikor Mob elájult a Hanazawa elleni harcban vagy mikor Reigen meg állítota mert el kezdte fel tölteni a gyilkos szándékot...Hát a 2.évad 92. fejezetig dolgoza fel a mangát és kb még 20 fejezetnyi van...reménykedek hogy meg lesz ez magyarázva...Egyébként én is egy zseniális shounenek tartom és szerintem is nagyon élvezetes...Mindenesetre köszönöm a válaszod ment a zöld kezecske. :)
2019. máj. 28. 08:39
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kép

2019. máj. 28. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem valami fura lény...az az igazi Mob. A korlátai nélkül. Mobnak hatalmas ereje van ugye, amit tudat alatt féken is tart, de mivel a képességét igazán az érzelmei irányítják, így van az az állapot, mikor már a sok felgyülemlett érzéstől megszűnik a tudat alatti korlát, és a teljes ereje felszabadul és a masszív energiától változik meg az alakja. Ebben a formájában nincs tudatánál, nincs önkontrol, csak elpusztítja, ami előtte van. De utána nagyon kimerül vagy eszméletét veszti. Ennyi. Nem lakik semmiféle “lény” Mobban.
2019. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ment abzöld kezecske. :)
2019. máj. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!