Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az igazság? Szerintetek

Mi az igazság? Szerintetek

Figyelt kérdés
Szoktam látni egy műsort, az ékszer tv t. És nem értem a lényegét, mert 50-700 000ft ig láttam már ékszereket és potom árron árulják őket. De nyilván nem lehet igazi mert akkor nem érné meh ennyiért eladni viszont ha nem igazi akkor hogy engedheti meg a tv leadni hiszen átverik az embereket. Dehát nehogy már egy ritka drágaköves nyakláncot amit 1.000.000 ft ra becsülnek 50.000 ért áruljanak a tv ben.

2019. jún. 15. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Az igazság az, hogy a tv-ben hazudnak. Nem csak egy csatornán vernek át, hanem az összesen. Még az 'ismeretterjesztő' csatornákon is. Ahol pedig nem vernek át, ott megbutítanak. Ezért én nem nézek tv-t.
2019. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AncsA(6)3 ***** válasza:
100%

Nem tudok 100%ban mondani, de egy pár hónapja csak úgy kíváncsiságból elolvstam az "apróbetűs" részt a honlapjukon. És ott elég sok fura dolog volt.


Nem emlékszem mindenre, de az egyik talán az, hogy az eredeti ár az nem feltétlenül mutatja az igazságot, csupán egy érték amit mondanak róla (normálisabban volt persze megfogalmazva).


A másik érdekesség az az volt, hogy persze 30 napos visszafizetés, de abban a pillanatban ahogy kikerül a csomagolásból az ékszer akkor már nem érvényes ez a garancia...namost...hogyan tudod meg, hogy baja van e az ékszernek ha nem bontod ki.

2019. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!