Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » ÉNB Barbinak a sorozatban van...

ÉNB Barbinak a sorozatban van egy fia?

Figyelt kérdés
Kitől, és miért nem ő neveli? Amióta nem az rtl klubon megy a sorozat, nem nézem, szóval le vagyok maradva.
2019. júl. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Már vagy 3-4 éves a sztori.

Barbi félre lépett, egyszeri kaland volt. Viszont terhes lett. Joeval végülis ezért váltak el, mert megromlott a kapcsolatuk. Úgyhogy elment Párizsba.


Legutóbb akkor tűnt fel először, amikor Joe tárgyalása volt. Gyerek akkor sem volt vele. Szóval, az hogy Barbinak van gyereke nem új dolog. A színésznő a valóságban is gyermeket várt, akkor lépett ki a sorozatból, amikor kezdett kerekedni a pocakja.


Azóta nem láttam a sorozatot, nekem az is új, hogy egyáltalán visszatért Barbi. Ezek szerint hosszabb időre.

2019. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt hiszem valamikor akkor hagytam abba a nézését, mikor a tárgyalásra vártak, szóval nekem új volt. Azt tudtam, hogy igazából van 1 kislánya, de hogy a sorozatban is, azt nem.
2019. júl. 4. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen van. A gyerek apja elhagyta, a pasi szülei ( a sztori szerint befolyàsosak) és elperelték tőle a gyereket, és mindenféle idióta feltételeket szabnak a làthatàsra.
2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!