Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi alapján választanak emberek...

Mi alapján választanak embereket a Bezár a Bazárba?

Figyelt kérdés

Vagy akármelyik más valóságshow-nál, csak itt észre vettem hogy kicsit “szórakozott” emberek vannak mindig, vagy nem tudom, olyan oldott az egész hangulat. Mi alapján kerül és nem kerül be valaki? Ez nem való világ, csak egy adás, mindenkinek kéne esélyt adni.

Másik észrevétel: Mindig csak magyarok vannak, ha jelentkezik nem magyar őket lehet nem válogatják be?



2019. júl. 17. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok, hogy anyu ismerőse jelentkezett hasonló show műsorba és mindig úgy van, hogy azokat a párosokat válogatják be, akik a legszórakoztatók, szóval hiába nem tud semmit, a beszélőke a lényeg, ez minden show műsornál így van, hogy hogyan tudja előadni magát.
2019. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Es az uj game showrol mi a vélemény.

Nyomd a gombot tesó.

Hogy zajlik egy casting meg tudja valaki mondani? ☺️

2019. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sirály83 válasza:
Jelentkeztem a bazár műsorába. Az adatlap kitöltésekor -amit a neten kell kitölteni- még fényképet is kérnek. Na ez tényleg válogatás.
2019. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hármas


Elozo vagyok bezar a bazarbol is hivtak minket. Ahogy jelentkeztem, ra 1 hetere hivtak hogy tudunk e menni. Pont azon a napon amikor nem tudtunk menni, es szabadságot is azonnal nemtudunk kivenni.

Nyomd a gombot tesó musorral is igy voltunk. Sajnos

2019. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogyan és mikor lehet jelentkezni a Bezár a Bazárba?
2020. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!