Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fesztivál a legjobb,...

Melyik fesztivál a legjobb, amire egy első fesztiválozó kimehet?

Figyelt kérdés

A zene és a fellépők lennének nyilván a mérvadóak de igaziból mindent szeretek és hallgatok szóval ez nem annyira fontos.

Sajnos nincs nagyon társaságom szóval egyedül mennék, ez amúgy gáz?

Van valami kedvezmény vagy olyan idő/óra ahol legjobban megéri megvenni? Diák vagyok, láttam valami bérlet kedvezményt de igaziból 1 max 2 nap érdekel engem, inkább többre akarok mint 1 fesztiválra csak...

Jövőre tervezem amúgy, vagyis most itt van még a sziget, itt is lakom közel de nincs jegyem meg semmi szóval ezt lehet el engedem :/

A szállást is nézegettem egy éjszakára annyira nem vészes, nem tudom a sátorozás így első hallásra fura, az is pénzes tudom, megéri? Jó? Ha 1-2 napra is megyek? (1 éjszaka mindenképpen)

Meg valami tippek trükkök érdekelnének, soha nem voltam és szetetnék :)

19/F



2019. júl. 27. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Ozora, rockmaraton, everness.


Bár egyedül annyira nem jó sztem. A fesztivál inkább ilyen társas dolog. Bár ha oda mész emberekhez, meg mittudom én, akkor esetleg jó is lehet. Én mondjuk max bebszcsizva, meg bedrogozva mennék oda idegenekhez, de mondjuk én kivételesen nagy loner vagyok.

2019. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket nem is ismertem :D

Hát jah ez direkt társas dolog de érted nem sokaknak van erre pénzük és én meg nem fizetem nekik :D

Eleve azért nem voltam én se még mert senkit nem ismerek aki járna... Szóval ja

2019. júl. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!