Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Target (az amcsi üzlet) album...

Target (az amcsi üzlet) album kiadásnál az extra számok melyek csak a Target verzión vannak jelen, egy idő után elérhetőek szoktak lenni máshol is, például Spotify prémium előfizetőknek legalább?

Figyelt kérdés

Ugye a Target nem szálít Magyarországra, meg nagyon drága lenne vámmal együtt az usából való rendelés...


Arra vagyok kiváncsi, hogy lehet e arra számítani hogy a Targetes "exkluzív" album verzión található extra számok egy idő után felkerülhetnek e Spotifyra, vagy a Google Playből meg lehet e Őket majd vásárolni, vagy örökké csak a Targetes album megvásárlásával lehet majd hozzájutni?


Vagyis tudtok e bármilyen előadó esetében olyanról, hogy később elérhetővé vált máshol is az eredetileg Targetes album verzió?


Én olyanról tudok többről is, hogy a Spotifyra először évekig csak az album sima változatát töltötték fel, majd 1-2 év után elérhetővé tették a deluxe editiont is, amit előtte csak fizikai formában lehetett megvenni... De az nem Targetes, vagy valamilyen boltos kiadás volt, hanem csak deluxe.

Viszont van pár olyan album is melyeket ehhez a Targetes dologhoz hasonlóan, kizárólag Hallmark üzletekben árultak...

Na ezek nem lettek soha sem elérhetőek máshol, esetleg online.

(De E-Bayre legalább felkerültek használtan)


Kiváncsi vagyok hogy hasonlóra kell e számítanom a Targetes kiadásokkal kapcsolatban is.


Előre is köszi!


2019. júl. 29. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!