Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért néz ki szinte az összes...

Miért néz ki szinte az összes BM zenekar logója úgy, mintha egy parkinsonos tetováló művész próbált volna felvinni valami nonfi ábrát valami csaj csípőjére?

Figyelt kérdés
Vagy mintha fura Rorschach-teszt lenne paukembereknek? Imádom a black metált, de ezeket a zenekaros logókat egyáltalán nem értem.

2019. júl. 31. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte ugyanazért, amiért Varg Vikernes egy olcsó headset mikrofonjával vette fel az egész Filosofem-et: az ilyen-olyan extrém metál alműfajoknak, meg hasonló attitűdű stílusoknak gyakran része a "csúnya szépségének" az ünneplése, és a minél edgy-bb, olvashatatlanabb logó is ennek a kifejezésére egy eszköz. Aztán persze az első pár generáció után meg ezen felül még konkrétan hagyománnyá is vált a jelenség.
2019. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézne ki a black metalhoz egy csillivilli logó? Vagy akár csak egy letisztult? Hozzátartozik a stílushoz, szerintem egyáltalán nem zavaró.
2019. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A zene is ugyanilyen, nehezen érthető és zavaros :D de ez a szép is benne

(Amúgy nagyon tetszik, ahogy megfogalmaztad a kérdést 😂😂)

2019. aug. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
100%
Hm. Nem mindegyiké. Sőt, van, aki lecserélte menet közben.
2019. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy fasz tudja. A black metal műfajban talán a pagan eredetek miatt, szerintem szerteágazó fát, gyökereket akarnak szimbolizálni. ha megnézed a Darkthrone logót, érthető
2023. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!