Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikortól mondhatjuk azt, hogy...

Mikortól mondhatjuk azt, hogy valaki tud gitározni?

Figyelt kérdés

ÉN eltudok játszani egy pár számot meg akkordokat. Nyilván nem mondom magamat profinak ezért is érdekelne mikortól mondhatjuk azt, hogy tudok gitározni?

Van ilyen mérföldkő? vagy nem tudom...



2019. aug. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudsz. Tudod, hogy kell játszani rajta, meg is teszed, tudsz gitározni. Ha szerény akarsz lenni, mondhatod utána hogy csak egy kicsit.
2019. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ilyet mondani.
2019. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem onnantól, hogy amit gitározol, azt hiba nélkül, könnyedén erőlködés nélkül tudod csinálni. Most mindegy hogy egyszerű dolgokat játszol, vagy bonyolultakat.


Meg hogy van rutinod ugye.. Hogy ha leülsz gitározni nem kell gondolkodnod, hogy jaj, mit csinéljak, hanem elkezded, és 5 perc múlva már teljesen bele vagy merülve.

2019. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyet mondani, hiszen van úgy hogy harminc év gitározás mögött úgy érzem hogy kiállok és semmit sem tudok eljátszani. Aztán egyszer csak mégis megszólal az a hangszer.
2019. aug. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!