Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor kezdődött ez, hogy a...

Mikor kezdődött ez, hogy a popénekesek táncolnak is?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen bugyuta egyszerű zenéket muszáj valami látványelemmel is megtoldani mert ha egymagában áll és megy a playback az még siralmasabbá teszi az egészet....
2019. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem.
2019. aug. 9. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A tánc mindig is része volt a színpadi látványnak. Aki egyszál magában áll egy mikrofonnal, és előad egy vagy jobb vagy rosszabb pop számot, annak valamivel egyedivé kell, tenni, fel kell dobni az előadását. Plusz ha valaki zenél, akkor az a legkézenfekvőbb, ha táncol is hozzá.

Szóval a kérdésre válaszolva, valamennyire mindig is jelen volt mióta van pop, de szerintem Michael Jacksonnal csúcsosodott ki.

2019. aug. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De volt koreográfia Michael Jackson előtt is, nem? Például a Boney M-ben a férfi tagról tudom, hogy táncolt, de az olyan imprónak tűnik. Meg az ABBA-tól láttam még fellépést, nekik mondjuk volt koreográfiájuk, de nem olyan, mint a mai énekeseknek.
2019. aug. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!