Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyjából mennyibe kerül...

Nagyjából mennyibe kerül felvenni studióba zenét + a mix master + a videoklip egy 3-4 perces zene esetében?

Figyelt kérdés
2019. aug. 9. 20:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Rappel foglalkozom és nem rég jutottam arra a szintre, hogy már úgy érzem hogy eleget fejlődtem ahhoz , hogy feltöltsek youtubera videókat , illetve elkezdjek egy karriert...
2019. aug. 9. 20:04
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj 0 ismerettségem van ilyen körben , és hallottam akár 100+ ezer is lehet egy komplett videoklip , de arra sajnos nem futja...
2019. aug. 9. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem a videoklip a legkevesebb, ha rapről van szó... legalábbis ha nem ilyen "kivagyok-mivagyok" kategóriás rap. sztem egy "földalatti" rap zenén nagyot dob egy házilag összerakott videoklip. a többi attól függ, milyen stúdiót találsz, milyen hangmérnököt, stb... mondjuk az Echo Recording Studio-ban mindent meg tudsz csinálni/csináltatni ezek közül (persze a klipet leszámítva), de asszem egy komplett zene felvétellel, keveréssel, mastereléssel együtt 100ezer forint körül van... igazából könnyebb, ha elkezdesz stúdiókat keresgélni és nézni az árlistát, legtöbb stúdió weboldalán találsz.
2019. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 millió.
2019. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha rappel foglalkozol, akkor kár is elkezdeni a "zenélést".
2021. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!