Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért erőltetik ennyire a...

Miért erőltetik ennyire a sziget fesztivált?

Figyelt kérdés
Mi a jó benne? Ordibáló részegek, sznobok, elkényeztetett gazdag, buta emberek gyülekezőhelye. Mit lehet ebben élvezni?
2019. aug. 11. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Na ezaz... A szomszédos szigeten (Margitsziget) sokkal jobb a hangulat, teljesen ingyen. Szívből szóló élőzene rendkívül kedves előadótól, finom kaja. Mégis az ujjaimon meg tudom számolni az átlag létszámot.
2019. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Tehát szerinted mindenki, aki valaha is szerette, vagy most szereti a szigetet, vagy kint van, az ordibál, sznob, részeg., buta.


Mégis mit akarsz kérdezni? Mert egyenlőre ezek olyan vádak, amiket egy felületes és közönyös ember szokott írogatni egy huszadrangú bulvárlap megjegyzés rovataiba online.

2019. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az átlagról beszélek.


Ezt látom, ezt hallom az interneten és másoktól is. Márpedig ha ennyi forrásból ez jön le, akkor abban tényleg van valami.

2019. aug. 11. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd meg a suliban, az osztályt. Nézd meg, ki-hány centiméter magas. Számold ki az átlagot. Nézd meg, hogy amikor az átlag magasságú osztálytársadról beszélsz, az valójában milyen kevés embert jelent.
2019. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez hülye.

Én voltam már kint többször is, de egyáltalán nem ez a jellemző, hogy egymás ellen okàdnak az emberek, meg borulnak jobbra-balra....

2019. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Valaki meg lehet,hogy pont ezt szereti. Jó a hangulat gondolom, sok sztár, szép sziget (Én még ott nem jártam, de biztos szép) Van aki még akár akar ismerkedni is; stb. :) Vagy pl pezsgést-nyüzsgést-életet lehet, hogy szereti mindenki maga körül; vagy legalábbis sokan; és pl nem szomorú arcú munkásokat látnak, hanem hepi embereket. :)
2019. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én alapból egy visszahúzódó lány vagyok, mégis szeretem. Nem igaz, hogy "Ordibáló részegek, sznobok, elkényeztetett gazdag, buta emberek gyülekezőhelye". Én azért szeretem mert sok jó koncert van, jó a hangulata az egésznek, jó fejek az emberek, lehet barátkozni, pasizni/csajozni. Ez egy egész hetes buli (ami nem feltétlen egyenlő a sárga földig ivással), nekem nagyon jó kikapcsolódás.
2019. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Előző vagyok.

Egyszer ha lesz kint előadó akit szeretsz szerintem menj ki egy napra, megéri.

2019. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem te a Balaton Sound-dal kevered össze...az valóban igénytelenebb :D
2019. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Ma voltam életemben először, de semmi ilyesmiről nem volt szó. Egyetlen egy részeget sem láttam, mindenki nagyon rendes volt. Mondjuk biztos nagyon előadó és közönségfüggő, én Twenty Øne Piløtson voltam és semmi baj nem volt. Mi nem lökdösődünk, nem tapossuk agyon a másikat, nagyon jófej és összetartó közönség volt, mindenki jóban volt mindenkivel. Szóval én semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
2019. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!