Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zene ez? Ilyen technós....

Melyik zene ez? Ilyen technós. Így hangzik kábé. Puvütty Puvürirüru.

Figyelt kérdés

Olyan hangulata van, mintha ilyen buborékok így kavarognának, mint a lávalámpában, de gyorsabban. Ilyenre tudok asszociálni róla, hogy ilyen elnyújtott, 'megnyúlt kör' alakú átlátszó buborékok, mintha kavarognának egy színtelen, vagy ilyen halvány szürkésbarna térben. Kicsi ének is van benne, de messze volt a rádió, amiből hallottam, de szerintem nő volt, de amúgy csak nagyon kevés ének van benne. Nincs okostelóm.

Vagy kuvikknak is mondhatnám akár, arra is hasonlít, de szerintem a "puvüttyhöz" van a legközelebb. Kicsit olyan is, mintha számítógépen különféle gombokat nyomogatnának , és annak is lehetne akár olyan a hangja, szóval tehát ilyen "billentyűzethang". De nem amikor lenyomod, hanem például telónak, ha nem kapcsolod ki a billentyűzethangját, akkor így "csipog". Kicsit ilyen "pittyegések", ilyen "pity-putty" -hangok.


Vagy még ehhez is hasonlít, de inkább, amit fölül írtam , de még erről is lehetséges, hogy beugrik valakinek. "Puvütty Purürirüru"


A kérdés teljesen komoly. Egy létező számról van szó, és nem tudom a címét.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2019. aug. 11. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de megnevettettél :)
2019. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mondjátok légyszi ezt sokszor egymás után; aki techno-rajongó, annak szerintem hamar be fog ugrani. Legalábbis van rá esély. Tehát ezt, így:

"Puvütty Puvürirüru, Puvütty Puvürirüru, Puvütty Puvürirüru" Szerintem lehet, hogy erről beugrik valakinek. Szóval légyszi, próbáljátok ki.

2019. aug. 11. 20:14
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem az sajnos , de köszönöm próbálkozását mindenkinek, aki próbálkozik.
2019. aug. 11. 22:38
 5/23 A kérdező kommentje:
A pittyegések, amik a keresett dalban találhatók, kicsit ilyesmi, de nem teljesen olyan, mint a Daft punknak ebben a számában. De nem full olyan. De valami ilyesmire gondoltam egyébként , de egyébként most jövök rá, hogy ez csak kicsit olyan; de valami ilyen jellegű "gomblenyomás"-hangokról van szó " [link] Ez most oda van tekerve, ahol pl ilyenből sok van.
2019. aug. 11. 23:02
 6/23 A kérdező kommentje:

Egyébként mégegy, hogy ilyen furulyaszerű is, fuvolaszerű is kicsit, de géppel van generálva

egyértelműen.

2019. aug. 12. 00:15
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottad, melyik rádióban, illetve mikor?
2019. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Valamelyik szomszéd játszotta, de nem merem megkérdezni:) De egyébként gyakran hallgatja, szóval gyakran tudom hallani:):):) De azért szeretném tudni a címét is. :)


Egyébként tök kellemes zene, nem is tudom egyébként róla megállapítani, hogy mikori lehet. Mert ugye ilyen digitális, de annyira ízlésesen van megcsinálva, hogy lehetne akár régi is. :)

2019. aug. 12. 01:02
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
első körben sem volt vicces, de így hogy még 20x rátettél egy lapáttal egyenesen szörnyű lett
2019. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Valaki megtalálta nekem, másik kérdés is keletkezett róla idő közben!! :)

Billie Eilish- Bud guy

1:14-től meg 2:15-től is kezdődik benne!!!! :)

2019. okt. 28. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!