Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire számít manapság még...

Mennyire számít manapság még menőnek Modern Talkingot hallgatni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy kérdezném, nagyon gáz-e?

2019. aug. 13. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Az sose volt menő szerintem.
2019. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem nagyon foglalkoznak az emberek vele. Akiket meg érdekel, hogy gáz-e, nem is feltétlenül ismeri; szóval nem tudja leszólni, mert milyen alapon?:) Ez ilyen tinis felfogás, hogy "menő" , vagy "gáz"-e valami. 1. Nőj fel, 2. Éld meg önmagad.

Ami neked belülről jön, egy belső érzés, az hogyan lehetne gáz?

Isten ilyennek teremtett meg téged egyébként is, meg azokat a zeneszerzőket is , akik összedobták azokat a számokat, mert úgy gondolták, hogy ez így jó lesz, meg szép lesz; + fog tetszeni az embereknek.

Én egyébként kedvelem a régebbi számaikat. Nem mindet, de van közte, amelyik nagyon magas színvonalú, és nem is véletlenül lett sláger; mivel jó.

A jó zene nem avul el. Az örök, az akkor is jó, ha már 20 éves, vagy 40. Intelligens zene, meg szépen hangzik, és ízléses; akkor má' jó. :)

2019. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A Modern Talking sosem számított színvonalas zenének, kommersz gyártmány volt, de ez ne érdekeljen, neked tetszik, az a lényeg. Nem gáz hallgatni semmit, én sem tagadom, hogy ordítva éneklem a Hit me baby one more time-ot, annak ellenére, hogy sz*rnak tartom, mint búbánatot. De amúgy meg rohadt jó szám.
2019. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Senki se fogja tudni, hogy mit hallgatsz. Én olyat hallgatok amit tuti biztos, hogy a világon senki más. Biztos őrültnek néznének az emberek ha tudnák. De nekem ez tetszik és szerencsére akadnak zenészek, akik a minimális érdeklődés, rossz társadalmi megítélés ellenére csinálják. Neked meg ez tetszik, hallgasd.
2019. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mások véleményétől függővé tenni, hogy mit hallgatsz szívesen, az gáz.
2019. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, főleg a szimfónikus átdolgozás.
2020. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!