Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Mi lehet ez a zene, amire gondolok már napok óta?

Keresek egy régebbi zenét. Pontosan nem emlékszem, hogy mikori. A videoklip fekete-fehér. Egy srác van benne, aki bemegy egy épületben több lakásba is és elrejt bizonyos helyeken (fagyasztóban, wc tartályban stb. ) egy téglát (? ). A klip végén pedig az épületben úgy kapcsol fel a világítás, hogy az ablakokból kiolvasható egy szöveg. Erre a szövegre már nem emlékszem. Ha tippelnem kéne 90-es vagy 2000-es évek zenéjéről lehet szó. Akinek van tippje, hogy mi lehet az írjon. Köszönöm a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: 2000, 1990, ház, épület, srác, klip, videoklip, fehér, fekete, zene

aug. 14. 04:19  Privát üzenet  

A válasz
Miquel nevű felhasználó válasza:

Talán dúdold el, hátha többre megyünk vele. :-))

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 15. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

Irasban eleg nehez lenne. :) Amugy kozben meglett. Eleg rosszul emlekeztem a klipre, de hat voltam vagy 6 eves amikor szolt.

# 2/2Időpont aug. 16. 18:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ismeritek Cipola Gizella opera énekes nőt? Emiatt mindenki utal mert rokonom meg azt hiszik gazdag vagyok ilyenek. Értitek mire gondolok
Tudnátok írni nekem olyan számokat amik a régi könnyedebb rock zenei világhoz köthetők? Amolyan szép gitár pengetős számokra gondolok melyek a filmekben szoktak szólni amerikai kocsmákban.
Melyik dalra gondolok?
Mi a címe annak a klippnek, amiben egy fekete hosszú hajú lány fehérneműben táncol a hotelszobában? Nem az Imany - Don't be so shy-ra gondolok, de a tánc hasonló benne. Ez már kb egy 5-6 éves zene.
Valaki felismeri hogy melyik zenere gondolok?
Macarenahoz vagy a despacitohoz illetve marton solveig hello cimu zenekhez hasonlokat ismertek? Gondolok itt arra hogy csak 1 szot tudsz pl ananana ééé macarena Xd na értitek

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!