Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van még AK26?...

Szerintetek van még AK26? Vagy ez már csak Hiro?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a régi zenéket Hiroéktól.


De amit jelenleg csinál,nagyon gáz.Infinity albumán van egy két jó szám,de nagyrészt semmitmondó,rövid szövegekből álló zenéket készít.És emiatt a tesóját is nagyon elnyomja.


Illetve a zenéken a nézettség is borzasztó gyorsan csökken.


Mikor jön rá Hiro,hogy gáz amit csinál?Vagy Ő az Őt istenítő tinilányok miatt hiszi azt,hogy tényleg zenész még?


Remélem majd udővel Hiro botlik,és ismét visszatér a régi kerékvágásba,ismét AK26 lesz,és nem csak nyálas Hiro...



2019. aug. 14. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Hiro szólóba is lehengerlő imádom, egyik kedvenc énekesem, és ne sz rozzátok le a szólószámait, az is jó, mert romantikus ill szakítós számok ezek, és ha eddig volt nézettség, eztán is lesz és nem vagyok én egy tinikiscsaj, 20 éves nő vagyok, és az egyik személyes kedvencem, és nem bírom nézni, ahogy savazzák Hirót, mert szerintem jó előadó!


Van még AK is nemcsak ő egyedül, az AK26-tal is rendszeresen lép fel, nemcsak szólóba, de mindkettő "verzió" lehengerlő.

Jól énekel, néhány számába ugyan torzított a hangja, de pl a Párizs címűbe nem! ÉS én az AK26-ba is bírom, mert egyedien mély, karakteres kissé náthás-rekedtes hangja van. És milyen helyes!!!



20/nő

2019. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

Kicsit ugyan sok a tetkó, de attól független erősen messze áll a sz rtól ő!



Első voltam

2019. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a szövegeivel van elsősorban bajom, konkrétan annyira kínos hallgatni a szövegét hogy az hihetetlen, egy 5 éves burkina fasoi jobbat írna, és ez nem vicc - persze biztos tudna ő jobbat, de ő a Byealexi trash nézettséggenerátor úton halad.

Mondjuk én az AK szövegeit is kínosnak tartottam szóval whatever

2019. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy Giajnak is vannak szólószámai

Első vok

2019. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint! XDXDXD



Nincs semmi baj Hiróval, mert pl tehetséges, és mély érzelmes számai vannak. Nem nyálazás, mint amit pl a Pixa csinál(azt utálom, menjen a Pixába =D). De Pixa az tényleg egy trágya rapper, mert nem igaz, hogy a rappelés csak duma, így hang nem kell hozzá. Mert igaz, hogy csak beszéd, de az is "sokat tud lökni a szekéren", ha az illető beszédhangja kellemes, ha énekelni nem is tud. De Hiro az énekelni is tud.


A szövegről pedig: Hiro egyik szólószámát kell itt megemlítenem, ez az egyik kedvencem tőle. Ez a Christiano Ronaldo. Tök jó a rím benne, jól rímel a szöveg.

Így kezdi:

A csajomnak lett egy Benze ma/ azt hiszi én vagyok Benzemann/pedig úgy vettem neki lízingre/annyiba volt, mint tíz inge/a trendi órámról/ohh szercsi, ohh amor/azt hiszi én vagyok Hernández/néha nekem teher már ez/kéred a pénzt, mert a hajad drága/nem vagyok aranybánya/azt hiszi, hogy a hitelkártya várja/de összedől majd a kártyavára/engem elhagyott Kriszti K. O./mert én nem vagyok Christiano/az MPG-be se férek én be/pedig hasonlít a fényképe/írjunk egy dalt a díszp csáról/már nem hallom, hogy mit rikácsol/folyton shopping, Váci utca/miattam lett Versace cucca.



Nagyon jó ez a szöveg(IS), telistele érzelmekkel, jók a rímek is, és ő nem csak a rímre épít(mint pl sok más rapper), mert a szöveg is jó, kb mint a való élet, csak megénekelve.

2019. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!