Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Szerintetek van még AK26? Vagy ez már csak Hiro?

Nagyon szeretem a régi zenéket Hiroéktól.

De amit jelenleg csinál,nagyon gáz.Infinity albumán van egy két jó szám,de nagyrészt semmitmondó,rövid szövegekből álló zenéket készít.És emiatt a tesóját is nagyon elnyomja.

Illetve a zenéken a nézettség is borzasztó gyorsan csökken.

Mikor jön rá Hiro,hogy gáz amit csinál?Vagy Ő az Őt istenítő tinilányok miatt hiszi azt,hogy tényleg zenész még?

Remélem majd udővel Hiro botlik,és ismét visszatér a régi kerékvágásba,ismét AK26 lesz,és nem csak nyálas Hiro...

Keress kérdéseket hasonló témákban: AK26, rap, zene, ízlés, élet, Hiro, műfaj

aug. 14. 11:30  Privát üzenet  

A válaszok

Hiro szólóba is lehengerlő imádom, egyik kedvenc énekesem, és ne sz rozzátok le a szólószámait, az is jó, mert romantikus ill szakítós számok ezek, és ha eddig volt nézettség, eztán is lesz és nem vagyok én egy tinikiscsaj, 20 éves nő vagyok, és az egyik személyes kedvencem, és nem bírom nézni, ahogy savazzák Hirót, mert szerintem jó előadó!

Van még AK is nemcsak ő egyedül, az AK26-tal is rendszeresen lép fel, nemcsak szólóba, de mindkettő "verzió" lehengerlő.

Jól énekel, néhány számába ugyan torzított a hangja, de pl a Párizs címűbe nem! ÉS én az AK26-ba is bírom, mert egyedien mély, karakteres kissé náthás-rekedtes hangja van. És milyen helyes!!!

20/nő

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 11:50 Privát üzenet

Kicsit ugyan sok a tetkó, de attól független erősen messze áll a sz rtól ő!

Első voltam

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 11:52 Privát üzenet

Nekem a szövegeivel van elsősorban bajom, konkrétan annyira kínos hallgatni a szövegét hogy az hihetetlen, egy 5 éves burkina fasoi jobbat írna, és ez nem vicc - persze biztos tudna ő jobbat, de ő a Byealexi trash nézettséggenerátor úton halad.

Mondjuk én az AK szövegeit is kínosnak tartottam szóval whatever

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 13:32 Privát üzenet

Amúgy Giajnak is vannak szólószámai

Első vok

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 21. 11:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek mi a kedvenc két Ak26 sora és melyik számból?
Hiro feromon c. Klipjében ki a táncos lány?
A mai modern zenékhez (pop, rap) milyen típusú gitár illik?
Hol vette régen hiro (AK26) a sapkáit?
Melyik ez a szám? AK26
Valahol megtalálom az Ak26-Blöff alapot?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!