Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a legjobb zongoramárka?

Melyik a legjobb zongoramárka?

Figyelt kérdés

Melyik márkát érdemes választani hosszútávra.

Azért kérdezem, mert láttam 15millióért is, de attól, hogy drága még nem biztos hogy jó.

Ezelőtt 5 évvel lett vásárolva egy yamaha pianínó újonnan. Ma már jangolás után sem adja azt a teljesítményt, amit a profi színházi zongorák adnak. Ma már a hely is megvan egy zongorához. 5 éve azért csak egy pianínó lett vásárolva, mert a régi házban nem fért volna el egy zongora. Házvásárlásnál az is egy főbb szempont volt, hogy hova férne el egy zongora.

Valaki tud megbízható márkát lehetőleg 10 millió alatt?



2019. aug. 18. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A Bösendorfer meg a Steinway jó nevek, de fogalmam sincs, mennyibe kerülnek. Azt nem tudom, hogyan tud egy pianínó elromlani. Mi az, hogy nem tudja azt a teljesítményt?
2019. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak a kalapácson szivacsok, amik megütik a húrokat. Azok kezdenek elkopni, és a tompítók sem olyan jól tompítanak. Lehet hallani, hogy nem egyszerre érkeznek vissza a húrokra, és így rossz hangzást adnak. Pont kéthete szombaton volt itt a zongorahangoló, és azt mondta, hogy ki lehet cserélni, de már régóta szeretnék egy magasabb színtű zongorát. Már összegyűlt az ára. Mire eljutok odáig hogy meg is veszem, addig még eltelik pár hónap, mert jól meg kell gondolni...
2019. aug. 18. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy Achillesz barátunk is mondja, a Bösendorfer zongora az egyik legjobb márka. Én a nagyszüleimtől örököltem egyet, kb. 10 évente kell megnézetni a hangolóval. Pedig rendszeresen játszunk rajta.

A Steinway már hangverseny-kategória.

Az árak - ha használtan szeretnéd venni - 20.000-től a csillagos ég.

Nézz körül itt:

[link]

2019. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azok közül amiket próbáltam, a Roland és a Kawaii tetszett nagyon. Ezeket szívből tudom ajánlani.
2019. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!